Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    Két történetem is van az utóbbi hetekből. Ugyan nem száguldozás, de érdekes mindkettő.

    1. Megyek át a zebrán, autós még bőven féktávon kívül és ráadásul egy elsőbbségadás kötelező tábla is gátolja, mire elér a zebráig, erre gyorsít. Megtorpantam, de csak átiszkoltam, mert már a felén túl voltam. Erre megáll (mert már van ideje, csak az előbb sietett) és kiszól: "Azért nem kell ám visszaélni azzal, hogy zebrán vagy, barom!" :F
    Csak simán beintettem és kiröhögtem.

    2. Ezúttal a járdán mentem, ahol a szegélyen oszlopok is vannak, hogy ne álljanak fel az autók a szélére. Beszélgettem éppen és alig vettem észre, hogy szembe jön egy autós. WTF. :F Ahogy közeledett, széttártam a karom, jelezvén, hogy most ez meg itt mi? Amikor mellém ért, beszóltam neki, hogy kicsit eltévesztette a sávot, erre a válasz: "Mi a fasz van? Valami problémád van ezzel?" :F

    Hát ilyen a jó magyar autós. Tudja, hogy ő a szemét és még szabályt is sért, de azért mégiscsak neki áll feljebb és ő háborodik fel... tipikus, hogy mást ne mondjak. :U :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák