Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    mostani esti csendélet utcánkban:
    jövünk haza, előttünk megáll az úton egy autó. a szokásos, nem állnak be a parkolóba, hanem megállnak a 2x1 sávos úton, kerüld ki
    kikerülöm, morgok magamban, fa..nak áll ott meg, egy fél percen belül kiderül: várta a szemből érkező havert, aki megállt szemben mellette!!!!
    ergo teljes útzár.

    kiszállnak, pacsi, puszi, beszélgetnek.
    én közben haladok arra, mert sikerrel leparkoltam, dugasz mögött jobbról egy, balról 3 autó már áll.

    Erre csak odaszóltam az álldogáló 5 farokagyúnak: Gyerekek, ez egy úttest, nem kéne arrébb állni? itt állnak miattatok az autók!

    Erre: persze, persze, de még puszi, puszi, stb, majd miután beült a kocsiba, és már gurult, ergo biztonságban volt, még kiszólt: Mi is látjuk, anélkül, hogy okoskodnál!

    Erre még visszaszóltam egy kedveset, de az ottmaradt 3 agyatlan nem érezte magáénak, hogy kötekedjen, és elszéeldtek.

    Az ilyennek nem jogsit, de az élethez való jogot is csak feltétellel adnám meg :(:(:(:(

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák