Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Itt az AOC új 280 Hz-es monitora

    ph A C27G2Z3 egy 27”-es és ívelt VA panelt használ Full HD felbontással, és tudásából nem hiányzik az Adaptive Sync sem.

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Igen, igen nektek is igazatok van csak azért mondtam mert még ha tapló is a sofőr akkor sem magát a márkát kell emiatt lenézni kivételek mindig akadnak, felénk van olyan is aki kispolákkal megy úgy, hogy csak nézek, kanyar itt kanyar ott közben meg csak gyorsul mint a golyó :) Persze akad rendőr is sportmocin utána meg olyan az úton mint a golyó meg rendőr fullra sötétített seatban és az is nyomja neki mint a 'zállat pedig hát... pedig hát semmivel sem jobbak mint bárki más :) Ugyanakkor van Porsche 911 ami mégsem megy gyorsan meg maserati kecsesen suhanva szabályosan :) Én napi szinten már rengeteg BMW-t látok, de tényleg, már boldog boldogtalani s bmw-vel jár csak nekem nincs, nem vagyok irigy rájuk de megdobhatna valaki egy E39 530D M optikás full extrás autóval, nem utasítanám el... van már egyes is meg van m5 is meg 645cli meg még rengeteg van már valóban és köztük sincs több sztrítréször mint más márkában, legalábbis én így látom.... mondjuk általában az ilyen új autósok legyen akár toyota avensis vagy sx4 vagy új cls merci vagy akár x5 de még lehet akár volvo is na szóval az ilyen új verdák közül azért sokan hiszik azt, hogy beáll a s.gg.mb. és majd akkor én onnan szublimálok is azon nyomban... de nem...

    A motoros előz jobbról főúton dolog viszont meglepett valamelyik nap... nem is láttam egyszerűen, ki számít arra, hogy jobbról jön egy zöld kawa és 2x akkora sebességgel mint én elmegy mellettem ismétlem jobbról, nem volt sem lekanyarodó sáv meg semmi ilyesmi egyszerűen ő ott látta jónak az előzést de kérdezem én mi van ha meglátok egy kátyut magam előtt vagy aknafedelet (jó persze, ritka az aknafedél de ha valakinek mutatni kell tudok párat :) ) és fordítok a kormányon történetesen pont elé így belémszáll hátulról vagy amikor mellettem van már és begurul az autóm alá vagy ki tudja... mellesleg még szalagkorlát is volt, ki számít arra, hogy ő ott lesz? Utána persze a híradóban: motorost gázoltak címszóval jelenne meg.... még macskát is nagyon rossz érzés elütni, 1 óra múlva kereken 1 hete történt, ment tompított, ködlámpa de csak kiszaladt elém pont megvárta, hogy odaérjek a fejét meg az olajteknőre helyezte én barom meg visszamentem megnézni na soha többé nem csinálok ilyet, elütöttem annyi... rá kb 2 napra pedig főúton valami verébméretű ha nem pont veréb szállt elém menet közben, kopp és egy kis tollfelhő de az autón semmi nyomát nem láttam, nagyon a szélével kaphattam el ahonnan "lecsúszhatott", a macskánál is fékeztem én de már nem volt mit tenni...

    Pár hete pedig bringás ment előttem főúton a délelőtti csúcsforgalomban... persze neki nagy szélben még kalap kellett... lefújta a fejéről az út közepére majd még vissza akart menni érte na mondom ez érdekes lesz... végülis mérlegeltem gyorsan: legkisebb kárt okozom, meghagyom a bringást ez alap, de nem is akarok beleszállni a szemből jövőbe sem, fékezek is csak jobb lesz lassan odaérni, végül megmaradt mindenki csak a kalapon mentem át vagy ért hozzá az autóhoz már nem tudom, de nagyon nem mertem fékezni mert jöttek mögöttem nagyon közel...

    Biztonságra is költöttem: új hűtött tárcsák, új betétek, új kerékcsapágyak, centírozás, egészen más lett az autó így de komolyan, megállni tudni kell bárhol bármikor ezen nem szabad spórolni!

    Jah meg múlt héten egy merci taxis számára 1. láthatatlan voltam 2. láthatatlan és még hangtalan is a duda ellenére 3. pusztán azt hitte, hogy csak mert ő sávot akar váltani mivel a megszűnő sávban végigelőzte a sort és be akar jönni a jó sávba pont a vasúti sínen én majd be is engedem de úgy, hogy fékezek alaposan mert mellettem volt (hátsó kereke volt a kormány mellett)... jó persze fékeztem mert hiába dudáltam nem hallott meg és csak húzta a kormányt mintha ott sem lennék pedig ha jól emlékszem csak 4 mm kell ahhoz, hogy kereken 4 méteres legyen az autóm amit már ekkora távolságból csak illene észrevenni...

    Kamion, busz, teherautó más hasonló járművet jó elengedni, még meg is köszönik :)

    (Videóra visszatérve, azért is volt érdekes mert aznap mentem vagy 350 kilométert és összesen annyit videóztam amit linkeltem, nincs vágva belőle egy másodperc sem és tessék, már jött is a mocis.... ha úgy készülök, hogy kamerázni szeretnék akkor van egy kis aiptek dv 2-es kamerám amit pont bele tudok tenni az anyós űlése és a fejtámla közé, elindítom megállítom és vesz mindent fogni sem kell sőt foglalkozni sem vele, bezzeg azzal meg egy zebrán átfutó öreg nénin kívül semmi érdekeset nem vettem fel).

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák