Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz TRob1 #775 üzenetére

    :R
    Köszi a tippet.Kihasználva / jó magyar szokás szerint ;] / 2655 Ft-ért jutottam hozzá egy élettartam licenszhez.

    Aztán vagy használom vagy nem de ennyit tuti megért.Tegnap csak kajára elkltöttem 12.000 ft ot :K

  • #86564352

    törölt tag

    válasz TRob1 #775 üzenetére

    Nekem azt hiszem 1500-2000 Ft közt volt, mert csak egy kódot kértem számítógépre. (iphone-ra nincs prémium)
    Ami még szimpatikus nemcsak éves előfizetési díjak vannak, hanem egyszer megveszi a lifetime kódot az ember és kész 3 év múlva kiadott verzióra is jó lesz.. Lehet később ezen változtatnak, ha nem tudnak tovább terjeszkedni. Lényeg a lényeg, egy pizza áráért megoldva a reklámszűrés.

    Ami gondom van Win10+Edge alatt, az kizárólag a Microsoft hibája. Értsd amikor először feltűnt pl. a Facebook, és a Disqus kommentek abszolút halál, hirtelen először én is azt hittem a reklámszűrő zavar be, túl hiperaktív? De nem, az Edge béna mivel csupasz gépen is produkálta illetve google barátok panaszai.
    Remélem az őszi CU2 kicsit kipofozza a dolgokat motorháztető alatt is, ilyen a Windows 10, mindig várni kell na talán a mostani update aztán panaszkodunk tovább. :)
    Nálam pl. gyakori az is megnyitok inkognitó ablakot és erre az aktív ablak alá dobja be. Nagyon béna az ún. "modern" appok ablakkezelése. Onenote is tálcára téve, egy idő után összefossa magát, a fénykép és film app is gyalázat. Bár insiderbe olvastam teszteltek egy stabilabbat, gyorsabbat. Ami örvendetes de két évvel ezelőttre kellett volna. Ahogy az Edge is, ilyen tempóban mikor éri el a riválisok funkcióit, vagy legalább az IE11-et.

Új hozzászólás Aktív témák