Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz Stitch #74767 üzenetére

    Egy kínai ócsó steadycam rendszerű a stabim, S40 néven fut mert 40cm magas :DD kicsit átalakítottam, mert így jobban szeretem a kamera nézését és járását, gimbaljának a ringását... :D

    madgie: AF-t használok, stabin nem lehet manuálban tolni, max wireless follow focus-al. De azt kezelje akinek két anyja van. Most a 14+gwc1-el 11mm-es nagylátó van sok fénynél mehet az f:8 így viszlát fókuszprobléma :D
    Stabiról szűk dof mellett amatőröknek inkább a tárgytávolsággal való fókuszálás ajánlott. Ha hozzáérsz a kamerához máris elfordul, tapifókusszal is óvatosan kell bánni.

    hibavissza: nem volt ilyen félelemkeltő szándékom, mivel technózás gondoltam Jarre elég gépzene. 25-össel megszenvednék, még a 20-ast is csak próbálgatom, nehéz a kép ideális pontján tartani egy arcot, lcd is elég pici, fél méter messze van ami csak komponálásra jó, de sokszor azt se látom. Nap meg szabadon rásüt. Azért gyerkőccel jó móka!

    jjeahh: kéne a kutya? Az a dög rokoné, áradoztak hogy milyen szobatiszta szinte rózsavizet hugyozik, marcipánt kakál és erre nálunk leszarta a szőnyeget ahogy kell. Szőnyeget kidobtam, padlót fertőtlenítettem, de hetekig érezni lehetett. Azóta kitiltottam még a kertünkből is. Tehát érzi rajtam hogy szeretem :D el is szalad az ebadta ;]

Új hozzászólás Aktív témák