Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    válasz PredatorZoli #48757 üzenetére

    Nem mondanám, hogy zavar, egyszerűen csak hihetetlen, hogy 3 nap alatt ilyen eredmény lett. Nem is emiatt nézegetem, hanem elemzés céljából, mi miért történt, mi mit jelent. Így tanulópénzzel, gyakorlatban tudom a legjobban megtanulni, megtapasztalni. Például megtudtam, hogy a választások ilyen árfolyam ingadozásokat okoznak. Természetesen ez marad bent hosszú ideig, következő az állampapír lesz a portfólió kiegyenlítése végett.

    Közben megtaláltam a költségkimutatást is a számlamozgásoknál, 6.5 EUR-t vett le és utánaszámoltam, minden más is stimmel és most már a limit megbízást is tudom. :K
    Illetve az Acc-t már tudtam, a D végűt is tudom most már. Köszönöm.

    Következő dolog: Vanguard FTSE All-World UCITS ETF (USD) Accumulating - IE00BK5BQT80
    Már erről is olvastam itt, hogy mindegy miben veszem meg USD lesz az ő devizájuk, amibe megveszik a papírokat, csak mégsem teljesen tiszta.
    Miért EUR-ban volt érdemes akkor megvenni? Ugyanúgy jó lett volna az USD is, maximum a devizakockázat eloszlására lehet jó, nem?
    Egyébként meg a linken meg lehet nézni a Return devizákat, grafikont külön-külön és az EUR a legkevésbé nyereséges a (CHF után). Miért? :F

    Köszönöm!

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák