Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    válasz -v- #23256 üzenetére

    Ennyire nem akartam belemenni, de vegignezhetjuk az irast pontrol-pontra.

    1. A manyupok allamositasa utan nyilvan realis felelem lehet, h mast is elvesznek, de sztem ez akkor mindenre igaz. A manyupot meg lehetett uszni, hiszen oda nem a juzerek raktak penzt, hanem a munkaltatok, es az ilyet teljesen maskepp elik meg a nepek. Olyat vettek elo toluk, ami sose volt az ovek. Es esetunkben mindegy, h ez a megallapitas mennyire tenyszeru, erzesre ez van, nem a sajat bankszamlajarol rakott be oda penzt senki.

    A Nyesz-re, onkentes penztarra, anyamizejere ez mar nem igaz, ezek tobbseget sajat zsebbol fizetik a zemberek, itt egy ujabb Rubicont kene atlepnie a kormanynak. Termeszetesen nem zarhato ki, h atlepik, de annak a kovetkezmenyei belathatatlanok, olyan tokekiaramlas kovetkezhet utana, ami romba dontheti az egesz orszagot. Ezt nyilvan meg kell akadalyozni, azt meg csak ugy lehet, ha egyszerre mindent elvesz a kormany, ergo teljesen mindegy, hol a penzed, elbukod.

    2. Ha megszunik az adokedvezmeny, nem raksz oda penzt tobbet, es sanyi.

    3. Az azert eros kijelentes, h nagy tokenel nincs kulonbseg. Egy realis felhasznalas eseten (evente 500k-t teszel be) az evi +100k a futamido vegere (evi atlag 5%-os hozammal szamolva) 3,6 millios tobbletet jelent (18,5%).

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák