Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Bankár #610 üzenetére

    igazad van :R
    már előtte megnéztem, amit belinkeltél, kicsi havi költség és még kisebb szolgáltatás.
    azt mondtad, hogy egy valamire való bank fix pénzekkel dolgozik.

    cib online:

    forint tranzakciók, mintha lenne ott százalék is, meg fix díj is ;]
    1 havi díjmentes kp felvétel a 4-gyel szemben - javíts ki, ha rossz - bár részemről itt lezárom ezt a ''pengeváltást'', mert semmi köze a topichoz.
    de ez mind szőrszálhasogatás, az a sokmillió ügyfél, aki nem tud elérni más bankot, annak nincs más választása, ezzel ugyanúgy visszaélne a te bankod is, mint a többi, hiszen mi a legfontosabb: AZ OSZTALÉK! ehhez persze kell az ügyfél is.

    de ezek mind-mind részletkérdések és számomra elhanyagolható a munkám során, mert nem tudok személyi hitelt kínálni a ti termékeitekből, mert nem adtok minimálbérre, nem adtok fészekrakó és köztisztviselő hitelt, akár 8 millióra, minimálbérrel! szerintem nem adtok hitelkártyát havi 45.000Ft nettóval rendelkező ügyfélnek ( American Express Blue), de ha mégis sorry. persze, van amiben jobbak vagytok, de ezt már említettem is. azonban az ügyfeleim 95%-a ide tartozik: minimálbéres alkalmazottak, vállakozók. a mi vidékünkön ez járja, sajnos.
    ezen dolgozhoz képest az, hogy 300 vs. 450Ft a kézpénzfelvétel... :(

    soha nem mondtam, hogy ez a legtutibb bank, olvasd vissza, ha van kedved, de nem tömjénezem agyon.

    további sok sikert a munkádhoz!

    én erről többet tényleg nem akarok beszélgetni, főleg, hogy nem vagyok alkalmazottja a banknak. csak az egyik szerződött partnerem - a többek között.

    szerintem...


Új hozzászólás Aktív témák