Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Kobe #28036 üzenetére

    akkor kb 1600-1700 forint volt a csirkemell. most 2100 korul van? kondiberlet volt 8-10k. rezsi kijott 25bol. most is kijon mert ki van adva a lakas es latom a szamlakat. kocsi pesten felesleges. konyvtarba el tudsz menni. mozi 1700 kb most is. netezni tudsz havi 3000bol. az h milyen egyeb szorakozasi formakat talalsz ki magadnak tok egyeni. nem neveznem aszketa eletnek. de mondjuk nem volt ra pelda h elbuliztam 80ezret egy ejszaka ez teny.

    szal az aszketa modra: megettem kb 30 kilo csirkemellet havonta. ez max 55k. tobbi zoldseg gyumolcs rizs 25 k havonta. egy kocsi siman kerulhet ennyibe. nem lattam ertelmet h a dugoba idegeskedjek.. itt kint pl van kocsom. alig hasznalom. tobbe is kerul csak belefer lazan. otthon se 120at kerestem csak masok a szuksegletek. itt is van ismeros aki harmadat keresi es tobbet kolt mint en. nekem nincs ra igenyem h heti 8x kioltozzek es bemenjek sznoboskodni a kavezoba. inkabb setaltatok kutyat stb.

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák