Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz rumos14 #19509 üzenetére

    Na,nézegettem a gépeket, és van vmi,ami rögtön szemet szúrt: az összes új casio gép avi-ba veszi fel a videókat!!
    Az ex-z1000es vette fel aviba régen a videókat és mellérakva az ex-z1080as videóit (mov, h.264-el) ritka csúnyának látszanak, szóval ez a másik kizáró ok: avi-ba felvevő gép nem,csak mov-os.
    Kár a casiokért..
    Másik nevetséges: kinéztem az olcsó ex-z280as gépet,ami majdnem hasonlít a h10hez,viszont nyomoronc 700mah akksit adnak hozzá! Vicc..
    Talán ex-z450 még szóba jöhetne, az még olcsó a h10-hez képest,benne a jól megszokott np-40es akksi, gondolom a képe kicsit csúnyább,mert kevesebb lencse van benne (7vs.11),de akkor is nem tudok elmenni amellett,hogy ez is aviba vesz fel..

    Pana zx1:van sorozatkép (ha jól értettem max felbontásban),movban vesz fel,lehet használni videózás közben az optikai zoomot (nagyon jó!),kb 900mah-s akksi,amit kevésnek tartok,csúnyácska,kb 13k-val olcsóbb a h10nél..

    pana tz7: drága,annyi,mint a h10,ez is csúnyácska, de feketébe talán még elmegy,azonnali videófelvétel gomb,mint a h10nél (jó pont!),hdmi!!(még jobb pont! :) ),tekerős módváltó (rossz pont,elavultság érzet),kisebb a látószöge,mint a h10nek,1280x720@60fps!! (jó pont!:) ),sztereo hang videóhoz (jó pont),videó közben használható optikai zoom,gyenge vaku (tesztben írták),gyenge telep 8kb 900mah).

    Egyenlőre ez a pana tz7 látszik befutónak,de a három gyenge pontjától félek,főleg a gyenge akksitól, meg kicsit drágának is tartom,bár jobb vétel lenne,mint a h10,amivel csak két bajom van: avi videó,és akkor már vegyük ide azt,hogy nincs hdmi csatlakozója :D
    Bár ez nem lételem,most se szoktam egyből a tvre kötni a gépet,de azért jó ha van:)

    Az lesz,hogy most elkezdem árulni a gépemet, amikor meg lesz rá vevő,majd akkor körbenézek,hogy mi a kínálat,mert egyenlőre nem nagyon győztek meg.

    Remélem addig a casio visszatér a h.264es mov videókhoz,mert szeretnék házon belül maradni!

    Köszönöm a segítséget.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák