Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Szten Márs #9774 üzenetére

    azt tudom, hogy k10d-d van, a k20-as próbáról nem tudtam. Mikor hallottam a 20dről, hogy megjelenik, nagyon megörültem, hogy effektíve egy kicsit kitolódik a lehetőségem gépvételre.

    Gondoltam: á nem lesz ez annyival drágább, max vagy 60 k-val és mire összejön a gépre a pénz, lemegy 200 alá. Tévedtem.
    Mondjuk az ugyanakkora képméretbeli nézést nem vágom ,hogy akkor mivel is jobb a 15 megapixel, ha 10-es méretben ugyanazt adja, mint a k10d. Tudnál rakni fel esetleg olyan képet, amin pontosan ugyanaz van 10d-vel és 20d-vel lefotózva egyengunya viszonyok közt?
    Jobb lett volna 10mpx cmoson.

    (leszokom inkább a 10d és 20d-zésről, mert még azthiszik canon fórumban vagyunk :DDD )
    Nekem egyébként így is fölötte van az igényeimnek a k10d, múltkor is alig bírtam otthagyni a boltban, az eladósrác már azt hitte sikerült egyet eladnia :D

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák