Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz pandur99 #53638 üzenetére

    itt írta
    És ennek tudatában korábban ANOka is válaszolt már neki.

    Igazából ha az egész threadet nézem ezt a kettőt ajánlották neki, majd megkérdezte hogy melyiket is kellene.
    Gondolom pro-kontra felsorolást várna el emberünk (én azt várnám el, hogy tudjak dönteni), bár ennyire nem írta le.

    A menj el kipróbálni meg olyannak segítség, aki ért hozzá. Aki csak képeket akar, az nem fog tudni dönteni egy boltban megtapizás, és 2 tesztkép közül. Azt hogy mit-hogyan lehet állítani meg pláne nem tudja eldönteni. Nem várható el egy amatőrtől, hogy előtte mindkét gép 250 oldalas manuálját megtanulva profi módon össze tudjon hasonlítani két gépet, mondjuk bármilyen boltban.

    Most lehet villogtatni az összehasonlító oldalakat neki, majd 2 mondatban összefoglalni hogy én inkább ezt vagy azt venném, azért mert...

    (#53639) ANOka
    Ez így viszont már erős trollkodás. Azért van egy segítő topic hogy a segítők által nem teljesen ismert preferenciák alapján ajánljanak valamit. Ha ez neked nem tetszik, mert mindig minden ismeretlennel tisztába akarsz lenni, hogy 100%-os megoldást ajánlj, akkor neked a "Mennyi a két szám összege topic" való szerintem, ott mindig minden egyértelmű :P
    No offense pls.

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák