Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misstick

    csendes tag

    Sziasztok fiuk,
    digigepet szeretnek venni. Elolvastam egy rakas összehasonlitast, es ertekelest megsem jutok egyröl a kettöre. Jol jönne par tipp es tapasztalat.
    Keret: 100ezer + kiegeszitök
    Szempontok: 1. hosszu tavra veszem a fenykepezöt, nem akarok jövöre ujat venni. 2. amator vagyok, tössz szaz (ezer) kepet csinaltam eddig de ezekböl kb 15 ami jo is, ezert nem akarok egyelöre több penzt kiadni ra, csak ha eredmenyt is latok :) Amit fotozok: etelek, gyümölcsök, targyak, makro jo lenne, de azert nem a szunyogok nemi elete erdekel csak pl viragok ilyesmi. Embereket is szivesen fotozok, es nyaralas eseten par tajkep is de ez nem lenyeges. 3. Min. 6 MP es kepstabilizator kell h legyen benne 4. videot tudjon 5. viszonylag sok manualis allitasi lehetoseg legyen benne. 6. lehetöleg Lio akku es ne ceruzaelemes (de itt megalkuszok)
    Ami nem lenyeges: meret nem erdekel, vaku kint vagy bent nem lenyeg, lcd merete nem lenyeges (rogton visszanezem laptopon)
    Elöször nem irnam le az en tippjeimet h ne befolyasoljalak benneteket. Nemetorszagban elek, itt vennem, tehat nem kell a valaszokat a mediamarkt kinalatara korlatozni.
    Köszönöm szepen :)
    Hasznaltam egy fuji finepix S5500at, azt a kepminoseget szeretnem minimumnak tekinteni.

Új hozzászólás Aktív témák