Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pilács

    senior tag

    válasz péter007 #13349 üzenetére

    Helló!

    De de D60-am van és nagyon szeretem... csak egyre többet olvasok, amit lehet nem kellene :U és a pentax is szimpatikus. Igaz nem cserélném le a D60-at mert nekem nagyon bejött, teljesen elégedett vagyok vele, szal már döntöttem, hogy nekem mi kell. Az obik-ról több dolgot is olvasta, ill több tesztet is átnéztem, és az "olcsóbb" Nikkor obik nem teljesítenek rosszul na meg jönnek az af motoros kiadások is. Igazából amikor megvettem és a 400D-t állítottam mellé, és a D60 lett. Most nézegetem a K200D -t is, de olvastam hideget meleget róla, pl K100D után csalódás volt vkinek... de ugye ez is egyéntől függő. Mind1 a Nikon-nal minden szempontból elégedett vagyok, pl ügyfélszolgálat teljesen korrekt, és segítőkész, nem utolsó sorban 2 év garit válaltak a vázra. Tudom a D40 elég lehetett volna, ezt sok helyen említik, de a d80 érzékelője ami a D200-é is ez eldöntötte nekem, hogy megérheti az árkülönbség. Ugyan úgy mint itt bárki más a "kis" pénzéért szeretné a legjobbat megvenni én is arra törekedtem. Nekem D60 lett, és ez nekem a "legjobb" választás volt. Szeretem, kezdem megszokni a kezelését (átszokni s5600-ról).

    Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

Új hozzászólás Aktív témák