Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Dyno #263 üzenetére

    A 600T-ben elromolhat 1-2 dolog, pl: ventilátor, pot méter stb...
    Ja, és a 600T nem gány, hanem kb. 40k-ért is best buy ház.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • magedla

    tag

    válasz Dyno #263 üzenetére

    Igazából csak nem szeretnék számla és garancia (2 év) nélkül maradni egy 40-45 ezer forintos tételnél. Volt már kellemetlenségem külföldről rendelt csomaggal, a garancia érvényesítése nem is olyan egyszerű.
    Fennáll a veszély, hogy a csomag nem tartalmaz minden alkatrészt, valami eleve törött, hibás vagy csak a szállítás során fellépő komplikációk miatt nem késik, meg sem érkezik... Ilyenkor nehéz helyzetben van az ember.
    Ami a használt vs új dolgot illeti, egyet kell, hogy értsek. Hasonló/azonos áron az általad vázolt kontraszt valós: 10-15 ezer forintért kifoghat az ember egy megkímélt és minőségi használt házat, míg újból ennyiért jóval lejjebb kell adnia az igényeit. :R

    vzsryl:
    Ami a Corsair Graphite 600T-t illeti, megvannak a maga hibái is. Egy review szerint a ventillátorok által keltett negatív légnyomás és a felső légkavaró rossz elhelyezése miatt (túl korán távozik a hideg levegő, nem éri el a VGA-t) a hűtés a házban nehezen (modding útján vagy 120 mm-es fan-ek beiktatásával) oldható meg. Ilyen magas ár mellett valóban elvárható lenne, hogy ezekkel már ne legyen gond. Mindenesetre a külső szerintem elegáns, megjelenése letisztult, a ház minőségi anyagokból épült és funkcionalitásában is eléri a CM házait. Egyelőre én is csak szemezek vele, de jó látni, hogy másoknak is tetszik. :)

    True victory is victory over oneself

Új hozzászólás Aktív témák