Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Piftuka #129350 üzenetére

    itt írnak lent a hatékonyságról és egyes besorolások közti konnektoros fogyasztásokról
    és közlik amit már én is sokszor:
    ha kizárólag a pénz a fontos, amiatt vacilál valaki jobb hatásfokú táp vásárlásán, akkor a felhasználás módja mondja meg mit kell venni, nem mindegy hogy heti 5 órát használja valaki a gépet, vagy napi 10 órát - hasra ütött számok -
    mivel ebben a kategóriában már szerencsére kezd standard lenni a 10 év gar, így lehet velük tervezni is 10 évre - a többi alkatrésszel ellentétben -, és 10 éves perióduson már lazán meglehet egy platinum/titanium táp felára is villanyszámlán egy goldhoz képest, tényleg csak attól függ ki mennyit használja a gépét
    jelenleg a ses 550w platinum 37e-ért azért elgondolkoztató még nekem is, hiába ritkán menne a gép, de a csiim' jobb lenne ha csak néhány w-tal is kevesebbet kér - nekem az fontosabb a villanyszámlánál -

    szerk:
    /mondjuk tegnap még 36e-ért nem volt ha jól rémlik ( : -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • zolee0307

    őstag

    válasz Piftuka #129350 üzenetére

    Az a pár százalék ami a platinum javára szól nem hiszem, hogy sokat jelentene, napi 2 óra játék, meg kb, 1 óra net mellett egy goldhoz viszonyítva.

    Egyébként azért esett a választásom az rmx-re inkább, mert olvastam egy tesztet az rm-ről, ott nem voltak elragadtatva a nyomtatott áramaköri lappal, a ventivel, meg pár dologgal, meg valami jumpert vagy mit a gyárban ki is hagytak az atx csatlakozónál. Meg hát 10 év gari.

    Chaser: Köszi, de már megrendeltem a corsairt, remélem jó ideig le lesz tudva a táp. Megmondom őszintén több helyen olvastam, hogy probléma volt seasonic ventivel, meg coil wine-oltak is. Úgyhogy lehet nem is baj, hogy nem kaptam meg a seasonicot.

    syberia: Köszi, tényleg jó adat.

    ///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Új hozzászólás Aktív témák