Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    válasz Shokkolo #37743 üzenetére

    M jelölés a moduláris amit a gyártói weboldalon is megtalálható az infó és képek is vannak róla.
    Az,hogy alsó vagy felső tápos annak egyetlen dologtól függ,hogy milyen hosszúak a kábeleik,de ezt meg lehet oldani ha netalán rövidek lennének egy kábel toldó adapterrel,bármelyik változatban.
    Természetesen nekem nincs ilyen tápom,így pontos kábel hosszáról nem tudok infót adni. Amiről tudok adni az a Corsair TX-750 és a FSP 550W Raider,még ide tehetem a Chieftec CTG500W-80P tápot is(ezeket vettem meg ezidáig). Mind háromnak hosszúak a kábeleik,de a FSP tápnál a sata kábel elosztása a dugót illetően kicsit el kurták. Túl közel rakták egymáshoz közel,tehát nem a kábel hossza miatt van a bibi hanem elég közel vannak a dugók,így a HDD vagy a SDD esetleg a a optikai meghajtó esetén nem biztos,hogy egymás alá rakott egységekre rátudod csatlakoztatni. magyarul az egyik sata kábelen amin 4 sata dugó van abból csak 3-t tudtam rácsatlakoztatni a három egységre. A 4. sata az a levegőben lóg üresen,mert oda csak akkor lehet rákötni valamit ha oda vezetek egy kábelt (egy lengő sata -anya kábelt toldásként)

    általában a drágább tápok esetén hosszú kábelekkel oldják meg kivezetéseket bármely kábel esetén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák