Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    Hello!

    Adataimnál van részletesen a mostani konfigom, és minden alkatrész jól meg is van húzva. Ezt szeretném most bővíteni egy jó erős VGA-val (GTX280 vagy esetleg 4870X2), és ehhez szeretnék új tápot. (A mostani Zalman 600-assal csak annyi a baj, hogy nincs rajta 8pin-es VGA csati, és gányolni meg nem akarok semmivel.) A közeljövőben még cserélném az E8400-at egy quadra (Q9550 vagy Q9650).

    Na ehhez kellene nekem egy megbízható táp, amiben még van bőven tartalék a jövőbeli dolgokhoz, mivel tápot kb 2 évente szoktam venni. Fontos, hogy moduláris legyen, és sok csati legyen rajta.
    Ahogy visszaolvastam, láttam, hogy milyen tápokot ajánlotok az ilyesmi konfigokhoz, így arra jutottam, hogy a fenti követelményeknek ezek felelnének meg:

    Corsair HX620
    Enermax MODU82+ 625W

    Ezek közül melyikre szavaznátok? :F
    Nekem az Enermax szimpatikusabb, mert 4 VGA csati van rajta, (később jól jöhet még) és erősebbek a 12V-os ágai (25A vs 18A), viszont drágább is 5-6K-val. Mondjuk pénz annyira nem számít, az a lényeg, hogy sokáig megbízhtó legyen, és legyen benne tartalék.

    Jól gondolkoztam, vagy van más javaslatotok? :F

    Köszi

    ImI

Aktív témák