Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rakeem

    aktív tag

    Sziasztok!

    Köregedett Galaxy S2-öm cserélném.

    - Árkategória: Elvileg erre lennék a legkevésbé érzékeny. Persze nem gond ha GSM üzeltben 40-50k HUF-fal olcsóbban beszerezhető gyártói garival, mint pl egy MM-ben.
    - Használt vagy új: Lehetőleg új!
    - Hol vennéd meg: Függetlenül újonnan gyártói garanciával lehetőleg.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont: Hosszútávra tervezek.
    - Mire használnád: Elég széles körű felhasználásra szánom. Alap telefonálás/SMS-en túl net (böngészés, e-mailezés), munkaeszközként pedig olyan szinten, hogy felmérések során képek készítésével, jegyzeteléssel tudjon támogatni.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is: ANDOID. Csak az jöhet szóba a megvásárolt programok miatt, amiket munkára szoktam fogni.
    - Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb...): Természetesen érintőképernyőst.

    A mire használnám soraiban kifejtett dolgok miatt erősen a Samsung Galaxy Note3 felé hajlok.
    Szerintetek más alternatíva játszik?

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz jaffa 2843 #46898 üzenetére

    akár hiszed akár nem az újmobilshop, és a nextel alapvetően nem cinkes, csak nem bolti garis készüléket kell venni náluk, hanem gyártói garist.
    a b-tel is ugyan ilyen lehetőségekkel szintén jó bolt.

    MurdR: Így van. A jegyzetelés igénye miatt erősen a Note vonal az ami javallott. Viszont akkor sem sírom tele a kispárnát, ha létezik alternatíva. És engem igazából az alternatívák érdekelnének. Amíg várom hogy GSM boltos gyártói garis Note3-at találjak, addig még lebeszélhető vagyok a Note3-ról, ha van más hasonló vagy jobb készülék.

    A Note3 topicjában mindenki azt írja hogy gyártói garissat kell venni magyar régiókóddal és onnantól a gariztatást már a samsung prémium garival meg lehet oldani.

    [ Szerkesztve ]

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz MurdR #46901 üzenetére

    Na lejárt a szerkesztési idő.

    Szóval személyesen kell elmenni a sufni GSM boltba, jól felkészülten minden fontos kritériummal tisztában kell lenni, és még ott a boltban szépen leellenőrizni mindent. Szerencsére a különböző telefonok topicjában nagyon segítőkész és jól felkészült embereket találni, akik mindenben tudnak segíteni.

    Kali: GSMLine-t nem ismerem. Eddig megbízható gyári garis készülékforrásnak az újmobilshopot, b-tel-t, nextel-t említették sokan. (Főleg utóbbi kettőt.)

    Fizikailag pedig majdnem mindnek van üzlete, ahova személyesen be lehet fáradni. (Nem tudom melyik üzletre gondoltál. Talán a GSMLine? Mert mint írtam azokról semmi infóm nincs.)

    [ Szerkesztve ]

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz freeknight #46906 üzenetére

    Feltételezem egy note3 garilevel nem sokban különbözik az én S2-ömétől. (Azt anno MM-en vettem, az tuti hogy full legal papíros.) De mindenféleképpen jó ötlet egy megbízható fórumtársat megkérni hogy egy 110%-ban eredeti garilevelet mutasson meg xy boltból vásárolt készülékhez.

    N5-öt már a nézelődésem elején kilőttem. Jó készülék, de nem tett rám túl mély benyomást. Másfelől ha jól emlékszem akkor nem bővíthető. Az egy sarkalatos pont nálam. Melóban elég nagy mennyiségű doksit használok pdf formátumban, és nem lenne jó móka 10-12 giga helyet ilyesmire elpazarolni.

    G2 tetszik meg minden, egy fokkal okésabb is mint N5, de a tárhely téma miatt kilőve az is.

Új hozzászólás Aktív témák