Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    Üdv mindenkinek!
    Némi útmutatásra lenne szükségem, vennék egy közepes kategóriájú telót, lehetőleg újonnan, 50-100e ft magasságában. Szétnéztem már pár helyen, de amennyi típus jelenleg kapható, olyan szinten nincs kedvem belefolyni.

    Nagyon extra igényeim nincsenek, viszont se időm, se kedvem hetekig utána járogatni. Nem vagyok mobilb.zi, hétköznapi használatra kell, de az alapokat tudja stabilan

    A telefon átlagos használatra kell, ami nálam az alábbit jelenti:
    - office fájlok, pdf gyakori használata
    - havi 300-500mb internet
    - napi 30-40 perc beszélgetés
    - 3 email fiók szinkronja
    - GPS fontos heti több alkalommal, lehetőleg önálló modul, többször vidéken, ahol nem mindig van net
    - zenehallgatás elég gyakran, de nem vagyok audiofil

    igények:
    - minimum 3,7" kijelző
    - elfogadható kamera (természetesen nem ezzel akarok végigfotózni egy thaiföldi utat)
    - strapabíró kialakítás és viszonylag kopásálló ház, tehát gyakori zsebből kivételnél ne kopjon le pár hónap alatt a festék és egy kisebb leejtést éljen túl
    - átlag használat mellett 2 napig bírja
    - minimum 8gb beépített vagy microSD
    - stabil rendszer, akadásmentes működés
    - ha lehet, android 4 vagy wp8
    - alacsony SAR érték

    Nem érdekel, hogy hány magos, mennyi a memória, milyen csicsás / színes / szagos. Az sem érdekel mennyi vevőcsalogató fícsört raktak bele, nekem azt tudja, amire kell, se többet, se kevesebbet.
    Működjön megbízhatóan, ahogy a dobozból kivettem. Ne kelljen rá orosz szerverekről főzött romokat előtúrnom és ne kelljen vele 2 hetente szervizbe rohangálnom, mert akkor elég hamar földhöz bas vágom.

    Aki tud esetleg ilyen kiforrott, jól megépített, különösebb típushibáktól mentes (vagy elviselhető), nem fagyogató telefont újonnan a fenti árkategóriában, annak nagyon hálás lennék, ha javasolna pár típust.
    Köszönöm előre is a segítséget!

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Sly Bp. #14330 üzenetére

    Sly Bp., Köszi, de valóban nem az én esetem a BB
    HuMarc: Ez az új RAZR széria elég érdekes, tudásban is magasra tették a mércét. Remélem találok a közelemben valahol, ahol meg tudom nyomogatni. leírás és videók alapján minden igényt kielégítene.
    maggi1886076: S2-ben is gondolkodom, bár a közelemben több ilyen készülék sem bírta "az élet hányattatásait", tehát a strapabíróság számomra kicsit kétséges.

    ON: Egyébként érdemes még újonnan megvenni az SGS 2-t vagy inkább használtan?

    Ahogy néztem aprón is még 60 felett adják a normálisabbakat, ennek fényében inkább vennék újat.
    Tudásában nem kételkedem, az én igényeimet minden bizonnyal kiszolgálja még min. 2 évig. Mitől ment le az ára az utóbbi időben,hiszen nemrég 90 felett mozgott? A 3-as széria vitte le 80 körülre?

    Illetve az újabb példányokban mennyire jellemző a korábbi melegedés, kijelző beégés, gyenge akkuidő?
    GPS, Wifi mennyire tartja a jelet stabilan, anno mikor bejött, olvasgattam róla és elég sok panasz érkezett az említettek ügyében.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Hunt3r22 #14355 üzenetére

    épp nincs nekik feketében, de lehet, hogy berendelek egyet.
    Lenézek a MediaM-ba megnyomkodni pár készüléket. Náluk érdemes telefont venni vagy inkább edigital?
    Mindkettő cégtől vettem már sok mindent, eddig mindkettő jól szerepelt, gondolom ebben is hivatalos forgalmazók?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    Van valami oldal arról, hogy mely okostelók tudnak tényleges OFFLINE navigációt?
    illetve rootolás nélkül igo és egyéb telepíthetőe- rájuk?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz maggi1886076 #14483 üzenetére

    "Hivatalosan Igo meg csak a Galaxy Spica-ra van.másra nincs!Ezt a kérdést ne is firtasd itt!..."

    És ha van egy hivatalos Igo-m?
    Ugyanis történetesen jelenleg Spica-m van , akkor azt rá rakhatom másik telefonra vagy csak a Spican használható?
    Illetve Sygicből tudtommal van 10e körül megvehető példány androidra örök térképfrissítéssel. Nekem fontos a GPS és 10k nem olyan sok ilyen feltételekkel.

    Viszont ennek a kompatibilitási listájában gyakorlatilag az összes androidos a-gps képes Samsung telefon benne van.
    Ez alapján bármelyikkel teljeskörűen használható a térképszoftver?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz maggi1886076 #14609 üzenetére

    Köszi a választ, nem volt egyértelmű, hogy az iGo amit adtak anno, mennyire oem.
    Nem merültem el manapság ezekben a mobil témákban, utánanézek ennek a Navigonnak.
    Te mi alapján döntöttél emellett?
    Sygiccal összevetve mik a főbb előnyei? Sygicet korábban használtam más telón, attól eltekintve hogy egy kissé idegesít a kinézet/színei, egészen jól elvoltam vele

    Árban úgy nézem hasonló a Navigon, 13500, de ehhez is jár örök frissítés?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    Üdv!
    tesómnak vennék egy qwerty-s telót
    ami lehetőleg nem slide-os, de azért lehet rajta használhatóan netezni
    Eddig egymás után két Nokia C3 mobilja volt, bejön neki ez a fajta, nem egy számtechguru, egy androiddal több gondja lenne
    Milyen értelmes alternatíva létezik?
    Használtpiac is játszik

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    Sziasztok
    Lenovo A820 utódját keresem, kritériumok aminek mindenképpen meg kellene feleljen:
    no.1: megbízható felépítés és szoftver (mivel munkaeszköz, ezért se időm ,se kedvem vele mókolni)

    - dual sim, normál SIM foglalattal
    - jó akkuidő, tehát minimum 1,5 nap sok nettel, napi 45-60 perc beszélgetéssel, wifi, kevés GPS és 5 email szinkronja mellett
    - 4,5-max 5"
    - jó minőségű kamera, egy kisebb kompaktot szeretnék kiváltani vele
    - levehető hátlap, kivehető akku
    - 50 alatt
    - magyar gari, új, számlás
    - 2 év gari

    Nem érdekelnek az extrák, speckó tulajdonságok, egy megbízható telefonra van szükségem, amit dobozból kivéve használhatok legalább 2 évig
    Kínai telókkal nincs gondom, a Lenovo most 2 éves, az újat is szeretném ha 2 évig meglenne

    Elsősorban az E*igital készletében nézelődöm, mert oda van egy ajándékkuponom is

    amiket néztem és problémásnak találtam, de javítsatok ki ha tévedek:
    - Xiaomi Redmi 2 (csak 1 év gari)
    - Honor Holly (kamerát elég rossznak látom)
    - Gigabyte Gsmart Simba (csak 2 mag :F )
    - Gigabyte Gsmart Mika M2 (kamerától itt se estem hasra, akku gyenge)
    - Acer liquid z520 (erről alig van infó)
    - Lenovo S580 (szintén kamera)

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Ájvé #84087 üzenetére

    Köszi, de a Redmi-ket 1 évvel adják, az amolyan vésztartaléknak írtam be.
    Nem szívesen veszek 2 évre telefont 1 év garral manapság. Ezek már nem a N3310 idők :) egyet még működőképesen adtam el tavaly :DDD
    Kamera az fontos, mert sokszor kell átalakításokat, javításokat fotóznom.
    Sötét színű telefon kellene.

    nekem az a820 4.1-el el van 1 giga rammal, az újabb rendszerek már ennyire RAM-igényesek?
    Egyébként ez a Honor 4C nem tűnik rossznak, szimpatikus. Ami nem tetszik benne, az a microSIM (mehetek 2 szolgáltatóhoz kártyát cserélni, vágás nem jó, mindkettő előfizus) és a standby daul mód is probléma

    Nem is a gyűjtéssel van gond, nálam ez ilyen elvi határ. Majd mindenre van ilyenem.

    50e Ft-nál nem adok többet ki telefonra
    Bármikor elhagyhatom ,eltörhet, ne adjisten ellophatják. Nem akarom a műkedvelő fórumtagokat megsérteni, de nekem a telefon csak egy használati tárgy, mint a turmixgép.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Ájvé #84093 üzenetére

    már melyikre érted?
    redmi 1S vagy redmi 2?
    redmi 2 mivel tud többet a kisebb tömegen és a MIUI 6-on kívül?
    annyira nem merülnék bele, ez a MIUI miben jobb/rosszabb mint egy stock Android 4.4?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz Ájvé #84093 üzenetére

    A felsoroltakat és a Honor 4C-t is belevéve hozzájuk képest egy Lenovo p780 hol helyezkedik el?
    most használtan lenne egy 1,5 éves, akkuja és anyagminősége miatt gondolkodom rajta.
    érdemes 32-34 körül megvenni?
    vagy vegyek inkább ezek közül egy újat?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    Egyik barátomnak szüksége lenne egy strapabíró (por, néha eső) okostelefonra kültéri munka végett.
    Mit ajánlanátok, ami azért elég modern beltartalommal bír és pár évig emiatt sem kell cserélni?
    Független jöhet szóba.
    Árban 100-ig

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    Ti úgyis sok típust ismertek
    Rendeltem egy szett üvegfóliát egy telefonra, de nem rá valót küldtek
    Meg tudná valaki mondani milyen típusra való?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák