Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsingisz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Telefont szeretnék vásárolni meglehetősen sürgősen, tegnap elromlott a meglévő telefonom, ezek a kritériumaim:
    Árkategória
    20-30E Ft
    Használt
    Hol vennéd meg?
    Apróról :)
    Jó lenne hosszú távon jól működő telefont venni, de nincsenek illúzióim, két évet kibír utána minden nap ajándék :D
    Mire használnám?
    Telefonálás, facebook, GPS, enyhe játék, néha fotózás, azt hiszem szokásos felhasználó vagyok

    Operációs rendszer - eddig Android volt, és tetszik, de ha van valami ami jobb alternatíva nyitott vagyok rá :)
    Előző telefonom Huawei G300 volt, azzal elégedett voltam, utóbbi időben kicsit lelassult (de hát nem a legújabb hardver volt benne).

    Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

  • dzsingisz

    csendes tag

    Sziasztok, meglepő módon én is új telefont szeretnék venni. Jelen pillanatban van egy Blackberry Z10-m és azt érzem hogy eljárt felette az idő... már semmivel se kompatibilis (whatsup, Facebook, stb.) úgy gondoltam hogy upgrade kellene mostmár.

    - Árkategória. 100E Ft
    - Használt vagy új? Mindegy, de szeretnék 1-2 év garanciat
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Mindegy honnan
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Szertnem ha ez a telefon is kibírja majd jópár évig :)
    - Mire használnád? Telefonálás, e-mail üzenet küldés (Fb, whatsup, stb.), internetezés, appok, fontos a biztonság (anno a Blackberry is emiatt volt) ne lehessen könnyen feltörni, ha ez akar felhasználói szempontból kevésbé kényelmes az se baj. Fotózás kb. nem fontos, nem készítek sztár fotókat, ha lenne kamera nélküli okostelefon az szuper lenne nekem.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem, de amit eddig olvastam az alapján android jobbnak tűnik.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 4.5-6” méretű telefon befér a zsebembe.

    Előre is köszönöm a segítségeteket, tudom hogy ez meglehetősen távol áll a mai standard igényektől.

  • dzsingisz

    csendes tag

    válasz dzsingisz #120536 üzenetére

    Sziasztok!

    Van valaki, aki tud ajánlani valami értelmes készüléket nekem? :)
    Előre is köszi!

    Üdv:
    Dzsingisz

Új hozzászólás Aktív témák