Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    Van rajta jack fülesnek, szóval nem valami saját csatlakozós, hogy más fülhallgatót ne tudj használni, csak a gyárit, kurvajól szól, meghajtja a nagyobb ellenállású fülhallgatót is. Csont nélkül megnyitja az Office-os fájlokat, az új docx-eket is +pdf-eket, van rá naptár, könnyű a naptárba gyorsan beírni valamit (ha ehhez szótár kell akkor benne van, ha bill van rajta és azzal könnyű az is jó) és figyelmeztet, ha aktuális az elmentett feladat, lehet vele telefonálni, elfér zsebben. Van rajta wifi és nem kell szopakodni adatkábellel, hogy nálam van , nincs nálam, mert hálózaton lehet rá másolni.

    Nem egy vagyon. Nem, nem kell a millió pixeles kamera, nem kell video, nem kell fénykép, nem kell a ki*cott Internet, az ilyen-olyan shopping meg a GPS meg az időjárás meg a fa*om tudja még mi, de amit írtam azt tényleg kompromisszumoktól mentesen tudja, ami azt jelenti, hogy nem kell "csak ez" meg "csak az". Nem veszek rá szoftvert meg támogatást meg mittomén. "Backi már" ...tudja már ezeket valami könyörgöm.

    ..ez mi a rák? Telefon, PDA, vagy okosított zenelejátszó, vagy tablet vagy mi az Isten az, ami ezt tudja zsebben hordható méretben?

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Sziasztok

    Ha kéne valami, aminek
    -jól bírja az akksija,
    -zsebre lehet tenni, mert nem akkora, mint egy tepsi,
    -nem olyan vékony, hogy átlátszik, szóval nem törik, nem reped, neeem egy ilyen Isten átka, hogy ez-az leválik, szóval évekig lehet használni normálisan
    -lehet vele telefonálni,
    -bele lehet nyomni egy jack dugós fülest
    -lejátsza a flac-et,
    -nem tetü lassú
    -wifi-t tud,
    és nem kell, hogy új típus legyen, nem kell, hogy menő legyen akkor mennyibe fájna ez nekem minimum?

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz pengwin #59913 üzenetére

    Bakker télleg. :DDD
    Folderplay-el megeszi az ősrégi Nokia 5230 a FLAC-et. Mekkorát szívtam, mire jó lett pff, ez a Symbian 9.4 egy igazi maraton a hosszú cicin. Vagy a 10. lejátszónak a 20. verzióját néztem meg mire jó lett.
    Mondjuk disznóságot kellett csinálnom, hogy fel tudjam tenni, de szól. huá, persze wifi az ettől még nincs, de exasszonynak ez a teló már úgy sem kell.
    Lehet nem is veszek semmit, amíg ez megy csak egy jó nagy msd kártyát.

    Vajon mekkora SD-t tud ez az 5230 megzabálni? Senki nem emlékszik már gondolom... meg ugye ez akkor is gagyi volt, amikor új volt...

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Viktor0610 #59917 üzenetére

    ohh, 16GB-al már mindenki minimum térden tisztel, simán csajozós :)

    (#59918) norbert1998
    Micsodi? Hasít!
    Mondjuk lejátszón belül ahány ablakot nyitok meg annyiszor ugrik meg a zene :DDD ...szóval az EQ-t nem ajánlott piszkálni menet közben, de ha háttérbe teszem a progit a tel. menüben már lehet turkálni, attól nem ugrik meg a zene.
    Szerintem az lesz, hogy hallgatom a zenét mellette elindítok egy játékot vagy valami progit a vonaton és ha kapok egy hívást azt nem fogom tudni felvenni :) Emlékszem én erre. Ez egy átok.
    Csak érintőkijelzőn lehet fogadni a hívást. A sima gombbal nem tudod felvenni a billzár miatt. A kijelzőn meg hiába térdelsz, ha éppen sokminden fut és el van pusztulva a telefon és mitől pusztul el? A bejövő hívástól :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz quailstorm #59925 üzenetére

    Szerintem ne tedd. Az csak telefona javasold. LCG Jukebox tényleg jól néz ki. Persze, néztem én is, jól is szól, csak ilyen régi telefonra inkább nem ajánlanám.
    Alig egy szám ment le, kérte a kulcsot. Miután megadtam neki az imei-hez tartozó kulcsot és elfogadta hiába tökéletes. Kilépek és a következő induláskor meg netre akar menni, hogy ellenőrizze a megadott kulcsot ezen a telefonon meg nincs wifi.
    Ha meg a WAP-ra megyek (már) azt mondja, hogy nem tudott csatlakozni a szerverhez, szóval hiába fáradtam a regisztrációval. 283Ft van csak a kártyán (illetve gondolom csak volt és ment a levesbe a nagy semmire) de gondoltam elég kéne legyen erre az adatforgalomra amit a kulcs lecsekkolása jelent.
    Másodszorra már nem tudom elindítani a zenelejátszót, mert a sikertelen csatlakozás után persze kilép, hogy szarjon sünt szóval csak ha újra feltelepítem és újra megadom ugyanazt a kulcsot másodszor is csak akkor fut teljes értékűen.
    Marad a FolderPlay, az legalább megy normálisan. Utálom, amikor akarok telefonálni és kiderül, hogy az 2-3 ezer Ft, ami a feltöltőkártyán volt elpárolgott...
    Amúgy nem rossz ez az LCG Jukebox, jobban tetszik, de a gatyám rámenne, mert a feltöltőkártyát állandóan leszívná ezek szerint a hülye eredetiség ellenőrzéssel generált adatforgalommal minden egyes indításkor.
    Ez a Telenor WAP ez vaze bitre számláz forgalmat vagy én nemtom, de valami irgalmatlan drága, ha 283Ft-ból nem jött ki, hogy megnézze a kulcs eredetiségét. Netes csomagot meg nem fogok sms-ben venni erre a SIM-re, mert ezzel a Nokia 5230-al böngészni amúgy nem lehet, illetve lehet csak élvezetesebb akkor már egy hosszú tűvel zsákon döfni magad.
    Szóval semmi értelme erre a LCG Jukebox-ra költeni, ha szól a FLAC a FolderPlay-el is. Kár volt az időért, amit elszartam vele. Persze lehet van valami tört, ami nem nézi a kulcsot, de azt feltenni pláne necces, arról pláne ki tudja, hogy milyen netes forgalmat generál, ami egy normális telefonnal meg netes előfizuval fel sem tűnik, én meg kereshetem hová lesz állandóan a 3k-s feltöltésem, amikor egyszer beszéltem, aztán már megint nincs rajta egy vas sem... az nem poén.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    Hali hardver szinten újonnan olcsó okostelóba tesznek jó audio chipet? Hol találni ilyen tesztet amiben sok telefon benne van?

    Konkrétan felér bármelyik olcsó telefon hangja a Wolfson audio chip szintjére vagy ez még mindig luxus?
    Oké, hogy egy használt Galaxy S már 20k alatt van és abban benne van a chip, de az egy 5 éves telefon. A gyártáskor tervezett üzemidőt régen elérte. Már a torka véres, hiába vigyáztak rá. Ennyi idő eltelt és a mobilos piacon még mindig csak a Wolfson beépítése esetén van csak jó hangminőség?

    Az ember elkezdene új telefont keresni és akkor kezdik a hangminőség címén a beszéd minőségét a telefonáláskor, de az engem nem édekel meg az S3 sem érdekel ami 3 éve jelent meg ég szerelmére és akarnak érte 50k-t? Nevetséges. Az ilyen cuccok pár hónap alatt elavulnak. 3 év az rengeteg.

    (#71555) Nictuku

    Hamis szokott lenni.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák