Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ManPlant

    újonc

    25 ezer Ft alatt milyen telefont ajánlanátok, ha az alábbi feltételeknek kellene megfeleljen (leginkább használt telefonban gondolkodom)?

    Elsődleges fontosságú dolgok:
    -Alapvető funkciókat, mint telefonálás jó minőségben, lehessen végrehajtani vele.
    -Legyen gyors (relatív gyors, nyilván nem lesz olyan gyors, mint egy 150 ezres telefon)
    -Instagram applikáció jól működjön. Huawei-nél ha jól tudom ez problémás.
    -Nagyon minimum egy évig, de inkább kettő évig működjön jól, gyorsan anélkül, hogy komolyabban költenék rá. (nyilván senki nem jós, így ilyet 100%-os biztonsággal nem lehet kijelenteni, de olyan telefont, akarok, amely esetében jó esélyem van arra, hogy két évig is gyors marad)

    Másodlagosan fontos dolgok:
    -Korrekt kamera

  • ManPlant

    újonc

    Sziasztok!

    A tervezett telefonvásárlással kapcsolatos paraméterek:
    Ár: 40-60 000 Ft, nagyon max 70 000
    Független vagy Vodafone újonnan.
    A céljaimnak megfelelően a legjobb ár/érték arányú telefon. Minimum 2 évig legyen gyors. Ha 3 évig nem kell telefont cserélnem az tökéletes.

    Az Instagramon üzleti tevékenységet is folytatok. Így kiemelten fontos, hogy az alkalmazás jól, gyorsan fusson.
    A képek és videók készítésének minősége is fontos emiatt. (1080*1080 felbontás minimum képeknél). Szövegek begépelése is szempont.

    A kisebb méretű telefonokat preferálom. Férfiakhoz képest kicsi kezem van és nem ártana ha a telefont egy kézzel is tudnám használni, valamint az elférne a zsebemben könnyedén.
    5 inch-es kijelzőig és 5-5,5 inches kijelzőjű ajánlás is érdekel. (Utóbbi mondjuk a fentebbieket figyelembe véve talán már túl nagy. Mit gondoltok?)

    Jó aksi is eléggé fontos szempont.
    A design sem utolsó.
    https://www.instagram.com/p/BWkoVFdBmQu/?hl=en&taken-by=honorglobal
    pl. ezek az ezüst vagy világoskék Honor (?) eléggé jól néznek ki.

  • ManPlant

    újonc

    Sziasztok!

    Múlt héten írtam a telefonvásárlással kapcsolatos kérdésemmel.
    Lecsekkoltam élőben az ajánlott telefonokat és a Xiaomi MI A1 méretben túl nagy, így nagyon valószínű a Honor 8 lesz még ha picit drágább is. (Plasztik tokkal, túrázásokhoz meg valami komolyabb tokot is beszerzek majd.)

    A Media Marktos eladó viszont azt mondta, hogy bár a neten olcsóbban meg lehet venni a tenefont, de sokszor problémás. A garancia külföldi cégekhez köt, ami miatt sok kellemetlenség érhet.
    Ez valós kockázati tényező vagy nem kell emiatt drágábban vásárolnom csak 1-2 dologra érdemes figyelni és van bolt ahol olcsón, jó garanciális feltételekkel vásárolhatok?

    72-75 000 körül találtam több helyen Honor 8-at.
    Melyik webshopból ajánlott beszerezni a készüléket?
    https://www.selectproduct.hu/huawei-honor-8-ds-32gb-blue-kartyafuggetlen?utm_source=argep&utm_medium=cpp&utm_campaign=direct_link

    http://skyphone.hu/huawei-honor-8-lite-dual-sim-kek-kartyafuggetlen-mobiltelefon-dobozaban-gyari-tartozekaival-11-ev-garanciaval-27-afavalmagyar-nyelvu-menuvel

    http://mxstore.hu/termek/huawei-honor-8-dual-sim-32gb-black-blue-white-mobiltelefon/111/

    https://west-tel.hu/termek/huawei-honor-8-dual-32gb
    A linkelt boltok közt van, amelyiket kifejezetten ajánlanátok?

  • ManPlant

    újonc

    válasz koma106 #125821 üzenetére

    Igen, néztem náluk is.

    A MediaMarktos eladó azt mondta, hogy a First Phone is problémás lehet garanciálisan.
    Mit gondoltok? Érdemes First Phone-nál vásárolni?

  • ManPlant

    újonc

    Sziasztok!

    Néhány hete kérdeztem új telefon vásárlása kapcsán. Április 18.-án meg is rendeltem egy Honor 8-ast a First Phone-nál. Azóta sem szállították és valószínűleg nem is fogják, mert kifutó modell és raktáron sincs már. Negatívum, hogy ezt egy szóval sem jelezték, nekem kellett menni utána.

    Picit módosítva a céltelefon:
    - Árkategória 50-75 ezer
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    Hivatalos magyarországi forgalmazótól, akivel nem kell aggódni a garancia dolgok miatt.
    Adott esetben előnyös a First Phone. Talán a kellemetlenségekért cserébe egy kis kedvezményt is ki tudok alkudni.

    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Legalább 2, de inkább 3 évre egy jó ár/érték arányú telefon, ami gyors lesz 2-3 év múlva is.

    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Instagram marketinggel foglalkozom, így fontos, hogy az Instagram vagy hozzá kapcsolódó applikációk gyorsak legyenek. Megbízható legyen a telefon. Előny, ha jó képeket is tudok csinálni vele.
    -
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Kisebb méretet preferálom. 5,2 inch vagy az alatt. Felette csak ha nagyon speckó a kialakítás, olyan hogy a nagy kijelző ellenére is használható egy kézben és a zsebben :D

    Xiaomi MI A1 pl élőben számomra túl nagy volt.
    Honor 8 tetszett.

    Honor 8 esetén tudtok még jó árú hivatalos magyarországi forgalmazót akinél érdemes megkérdeznem, hogy kapható-e még?
    Ha nem, akkor mit ajánlotok a fentieket figyelembe véve?

  • ManPlant

    újonc

    válasz ManPlant #126343 üzenetére

    +1 a telefon design-ja sem mellékes

    A First Phone bedobta még nekem a Huawei P9 Lite és a P10 Lite telefonokat.
    Mit gondoltok ezekről?

Új hozzászólás Aktív témák