Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greenarrows

    újonc

    Sziasztok!
    Telefon vásárlás előtt állok, ehhez szeretnék egy kis segítséget kérni. Megpróbálom nagyjából összeszedni az elvárásaimat.
    Elsősorban androidos készülékben gondolkodom (3 éve van WP-om,de most szeretnék váltani). Magyarországon vásárolnám hivatalos forgalmazótól,gyári garanciával. Kijelző méretben nem szeretnék 5" fölé menni ez a maximum. Alap dolgokra használnám a telefont, üzenetek, böngészés, néha fotó és navigálás, játszani nem nagyon szoktam,ezért a hardver úgy gondolom annyira nem lényeges. Üzemidőben és kamerában szeretnék elsősorban egy kis pluszt, persze tudom,hogy egy mai okostelefon nem fogja napokig bírni egy töltéssel,de örülnék,ha egy napot tisztességesen kibírna 4-5 órányi kijelző idővel. Ami fontos még az összeszerelés minősége, és az anyagminőség, volt már mindenféle recsegős ropogós telefon a kezem között meg csúszós gusztustalan műanyag borításúak,szóval az ilyesmit inkább elkerülném. Keretem az nagyjából 60-80 ezer FT lenne.
    Ui: Tudom mostanában eléggé ajánlott telefon a Honor 4C, ami valóban jó kis készülék remek áron,de nekem valamiért nem szimpatikus,ezért azt ne is ajánljátok. Illetve azt hallottam,hogy a Huawei P8 lite elég harmatos akkumulátorral van felszerelve, ezért ha ez igaz azt a készüléket is kizárnám. Ezeken kívül jöhet bármi kíváncsian várom, és köszönöm előre is a segítséget! :)

Új hozzászólás Aktív témák