Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hihi1111

    újonc

    Sziasztok!

    Nekem is elérkezett az ideje,hogy új telefont vegyek. 2 és fél éves már a mostani, és bizony jelentkeznek a hibái, meg már elég lestrapált sajnos. Így tehát beruháznék egy újra. Viszont nem tudom melyik telefont vegyem. én úgy érzem nincs nekem szükségem csúcskategóriás készülékre,úgysem használnám ki az adottságait.
    50000 és 60000 közötti árkategóriában gondolkozom.
    A telefon legfőképpen telefonálásra, netezésre, néhány egyszerűbb játékra, viber, facebook-ra kellene leginkább. Persze nem árt ha a kamerája is szép képeket csinál, azért elég gyakran fotózgatok.
    Ja és ami fontos, hogy strapabíró legyen, megbízható, ugyanis több évre tervezem a használatát.
    2-3 évre minimum. Felmerült már bennem néhány készülék. Mivel eddig is samsungom volt, és szerettem is ezért gondoltam veszek egy samsungot. De milyen lenne a megfelelő samsung ebben a kategóriában? S3 mini-re gondoltam, de nem tudom megérné-e nekem, vannak-e hibái, amit én mint laikus észrevennék stb. A másik gondolatom a htc desire 500 volt, amitől viszont tartok, sosem volt htc-m nem is tudom jó-e. Mondták még többen a sony telefonokat, de azok abszolút nem tetszenek nekem. Ezért kérném a segítségeteket, hogy mégis ilyen kategóriában mi érné meg? Megéri-e úgymond középkategóriás készüléket venni, vagy jobban járok ha befektetek egy drágább készülékbe? Kérlek adjatok pár tippet! Köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák