Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aliens69

    csendes tag

    Nem tudok dönteni a sok telefon közül, ezért szeretném, ha segítenétek valamit ajánlani.

    - a felső határ 60000-65000Ft
    - márkája lehetőleg Sony vagy Samsung legyen.
    - leginkább telefonálásra, sms-ezésre, játszani venném, de az se lenne hátrány, hogy filmeket és viszonylag jó képeket csináljon.
    - legyen jó kijelzője és gyors legyen, hogy ne akadjanak rajta a játékok
    - min.: 2 magas 1ghz proci legyen benne, valamint min 4.0" körüli kijelző, de lehetőleg nagy ne legyen, hogy, azért át lehessen érni a kijelzőt.
    - A készüléket ott venném, ahol a legolcsóbb, de a szolgáltatók picit előnybe azon belül is a telenor és kártyás csomagban kellene.
    -minimum 4gb belső memória és legalább 32gb-ig bővíthető legyen.
    - GPS
    -ha belefér az árba akkor 4G is lehet, bár az nem muszáj bele. Bár nem tudom, hogy mivel jobb a 4G a 3G-nél.

    Remélem elég infót adtam meg. Bízok nagyon bennetek, hogy tudtok nekem segíteni a választásban.

    U.i.: A telefont hosszabb időre venném, nem pedig 1-2 hónapra.

    Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

    [ Szerkesztve ]

  • aliens69

    csendes tag

    Ezt az üzenet még tavaly írtam év vége környékén, de nem sokan írtak, ezért gondoltam még egyszer kiteszem, hátha most többen tudtok segíteni, mert akkor csak 3-4 hozzászóló segített.
    Na szóval...

    Nem tudok dönteni a sok telefon közül, ezért szeretném, ha segítenétek valamit ajánlani.
    - a felső határ 60000-65000Ft
    - márkája lehetőleg Sony vagy Samsung legyen.
    - leginkább telefonálásra, sms-ezésre, böngészni, játszani venném, de az sem lenne hátrány, hogy filmeket és viszonylag jó képeket csináljon.
    - legyen jó kijelzője és gyors legyen, hogy ne akadjanak rajta a különböző dolgok
    - min.: 2 magas 1ghz proci legyen benne, valamint min 4.0" körüli kijelző, de lehetőleg nagy ne legyen, hogy, azért át lehessen érni a kijelzőt.
    - A készüléket ott venném, ahol a legolcsóbb, de a szolgáltatók picit előnybe azon belül is a telenor és kártyás csomagban kellene.
    -minimum 4gb belső memória és legalább 32gb-ig bővíthető legyen.
    -ha belefér az árba akkor 4G is lehet, bár az nem muszáj. Bár nem tudom, hogy mivel jobb a 4G a 3G-nél.

    Remélem elég infót adtam meg. Bízok nagyon bennetek, hogy tudtok nekem segíteni a választásban.
    U.i.: A telefont hosszabb időre venném, nem pedig 1-2 hónapra.
    Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

    Akkoriban azt írtátok, hogy Sony L és Galaxy Ace 3 jó lenne. Azóta én néztem a Sony M-t is.
    Ígérem többet már nem foglak ezzel untatni benneteket, de ekkora összegnél szeretem jól átgondolni a lehetőségeket és szerintem ezzel mindenki így van, ezért kérlek ne haragudjatok, hogy mégegyszer megkérdeztem tőletek.
    Ha lehet egy kis véleményt írjatok már róla, hogy miért azt javasoljátok. Én inkább a 2 Sony felé hajlok, de nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb az M vagy az L.

    Köszönöm a segítségeteket.

  • aliens69

    csendes tag

    válasz atosan #42675 üzenetére

    Soha nem volt még Lg telóm, ezért nehezen tudom rávenni magam, hogy éppen ebben a kategóriában váltsak. Nem ismerem az LG mobilokat, hogy mennyire megbízhatóak. Elismerem, hogy tényleg jobb mint az Sony L meg az Ace3LTE, de valahogy félek tőle. Mennyire fejlett az LG okostelókban? Megbízhatóak?

    Néhol azt olvastam, hogy az Optimus F6-ban a 4 giga belső tárhelyből csak 600 mega szabad, igaz, hogy bővíthető, de állítólag nagyon nehéz a bővíthető SD kártyára rámenteni a különböző dolgokat.

    Ha már az SD kártyára való mentést felhoztam a másik 2-re az simán megy, vagy azoknál is van-e téren probléma?

    [ Szerkesztve ]

  • aliens69

    csendes tag

    Lg optimus F6 tényleg támogatja a Flash-t vagy az csak elírás lenne? A Flash az mit takar? Azt, hogy live stream-eket is lehet nézni a készüléken?

  • aliens69

    csendes tag

    Valakinek valamilyen tapasztalata van a következő telefonokkal?
    - Samsung Galaxy Ace 3 lte
    - Lg Optimus F6

    esetleg
    - Sony L
    - Sony M
    - Samsung s3 mini

    gondolok itt a sebességre, melegedésre valamint SD kártyára való mentésre.

    [ Szerkesztve ]

  • aliens69

    csendes tag

    Azt szeretném kérdezni, (mert még mindig nem tudok dönteni, hogy melyik telefont vegyem meg újonnan) hogy a 3 telefon közül melyiket fogják a legtovább szoftveresen frissíteni? Ezt lehet így előre tudni?

    A Sony L-nek a kamerája eléggé rossz, viszont ahogy a mobilaréna tv által készített tesztet olvasgattam a készülékről , azt is említettétek benne, hogy szoftveresen ezt lehet orvosolni. Ez igaz? Valamint a Sony előreláthatólag ezt meg fogja lépni a telefonon vagy sem. Valamint a másik 2 készüléken van olyan hiba, amit esetleg szoftveresen lehetne javítani pl a samsung-nak is gyenge a kamerája. Távirányítóként csak az Lg-t tudom használni?

    A 3 készülék:
    - Lg optimus f6
    - Samsung Galaxy Ace 3 LTE
    - Sony L

    köszönöm a segítségeteket

  • aliens69

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném magam meglepni az ünnepek miatt egy középkategóriás készülékkel. Olvasgattam a teszteket, egy-egy készülékről a véleményeket, valamint nézegettem a készülékek videós bemutatóit is. Mégsem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jó választás. Ezért is fordulok most hozzátok, hogy segítsetek már nekem ebben a döntésben.

    Előre is köszönöm!

    Az ára 40000-60000 Ft körül legyen +/- pár ezer forint

    Fontos, hogy a készülékben legyen:
    - 4"- 5"
    - 4 mag
    - min. 8 gb tárhely
    - visszajelző, értesítési led
    - memória bővíthetősége min. 32 gb-ig
    - a kamera viszonylag jó képeket csináljon, bár tudom ez szubjektív dolog, akkor inkább úgy írom, hogy vállalható képeket készítsen.
    - karcállósága meg ne olyan legyen, hogyha leteszem az asztalra egyből megkarcolódjon.
    - ne akadozzon a rendszer

    Számomra mindegy, hogy a készülék fizikai vagy virtuális gombokkal rendelkezik. A G2 minit ne hozzátok fel, mert nem tetszik, hogy hátul vannak a gombjai. Nehéz lenne megszoknom.

    A következő gyártók jöhetnek szóba: Sony, LG, egy-két kínai gyártó. Nem vagyok a Samsung nagy híve, ezért ezek a készülékek kiesnek számomra. De ha tudtok a feltételeim alapján egy ilyen samsungos telót, akkor azt is ide írhatjátok.

    Mindenkinek köszönöm a véleményét és a segítségét.

    Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!

    [ Szerkesztve ]

  • aliens69

    csendes tag

    - min 1 Gb rmemória
    - felbontása 1280x720
    - nem szeretnék dual sim-es verziót

    [ Szerkesztve ]

  • aliens69

    csendes tag

    Sziasztok!

    Telefont szeretnék venni max 60000-ig. Úgy gondolom, hogy ennyiért már jó készülékeket lehet venni.
    3 készülékre szűkítettem a listámat. Huawei G620s , Alcatel One Touch Idol 2S , LG L90, de sajnos nem tudok dönteni, hogy melyik legyen.

    Még kínai telefonom nem volt eddig, ezért az 1-2-től kicsit tartok. Az LG-be a fényérzékelő és az értesítési led hiánya picit zavar.

    Az 1. számú választásom az Alcatel lenne, de nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak ezek a kínai készülékek.
    A második az LG lenne.
    A harmadik meg azért Huawei lenne, mert zavar, hogy 142 mm magas (igaz az alcatel is 136,5 mm, de picit zavar is, hiszen már az is elég nagy) és maga a felület se nyerte el a tetszésem, szóval akár ezt ki lehet húzni a listáról.

    Szóval marad az Alcatel és az LG. Ti melyiket ajánlanátok? Kinézetre mind a 2 tetszik egyébként.
    Az alcatel mellett a nagyobb kijelző, a jobb felbontás szól és nem sokkal nagyobb az LG-nél kb 5 mm-rel, csak nem tudom, hogy mennyire megbízható maga a márka.
    Viszont az LG-nek meg ott vannak Knock-os cuccai na meg a Q-Slide alkalmazások, na és persze a távirányító funkció.

    Olyan telefont szeretnék venni, ami felhasználó barát és megbízható és nem utolsó sorban a kategóriájának az egyik legjobbja, hanem a legjobb.

    Használnám szinte mindenre (telefonálás, közép kategóriás játékokkal való játszás, esetleg 1-2 felső kategóriás is szóba jöhet rajta, netezés, filmezés, gps, a kamera nem nagyon fontos, de azért ne nagyon csináljon már napközben vállalhatatlan képeket, az aksi 1-1,5 napot azért bírjon már ki). Fontos, hogy 60000 Ft-ért ne nagyon akadozzon már a rendszer.

    Az alcatel a telenortól lenne kb. 55000-ért, az LG meg függetlenül kb.59000ért.

    Segítsetek már, hogy melyik mellett tegyem le a voksom.Vagy egyáltalán abban, hogy melyik a jobb. Ha esetleg más ötletetek is van ebben a kategóriában, nyugodtan osszátok meg velem. Előre is köszönöm.

    Még pár óráig karácsony van, ezért boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

  • aliens69

    csendes tag

    Sziasztok nem is tudom hol kezdjem. Remélem jó helyre írom.

    Bátyámnak van egy z3c-ja. Kb Fél év múlva fog lejárni neki a hűsége és akkor ő magának kihozna egy új készüléket, valószínüleg az is sony termék lesz és compact méretű. Első kérdésem az lenne, hogy addigra jön-e majd ki új compact készülék a sonytól vagy akkor még csak a z5c lesz. Mostanába jön majd ki a z6, de annak lesz egyáltalán compact változata, ami meg is jelenik Magyarországon?
    Ha új készüléket fog kihozni, akkor nekem adná a z3c-ját. Mennyire lesz elavult fél év múlva ez a készülék? Nekem most huawei g620s-em van. Tudom, hogy a sony sokkal jobb, de mivel ez akkor már kb 2 éves lesz, mennyire lesz használható a hétköznapokban?

    Előre is köszönöm a válaszaitokat!

    [ Szerkesztve ]

  • aliens69

    csendes tag

    Sziasztok!

    100-150 ezer közt milyen telefont ajánlanátok!

    Fontos:

    - 4.6 coll körüli legyen, az 5 coll már nagy.
    - HD felbontás
    - androidos
    - max 1 éve jöhetett ki a telefon
    - telefonálás, egy kis játék, gps, fényképezőjét nem nagyon használnám, de ha igen, akkor vállalható képeket lehessen már vele lőni.
    - min. 16 gb-os belső tárhely, bővíthető tárhely
    - min. 4 mag
    - hosszú távra venném min. 3 év

    Nekem a sony z3c (lassan 2 éves már) és z5c tetszik, de itt sokaknak nem szimpi a 2 telefon.
    Ilyen ár érték arányban ezeken kívül melyik érné még meg, melyiket ajánlanátok bátran?

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák