Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ununqatrium

    aktív tag

    Hali. Tanács kéne. Jó ideje nagy a dilemmám, hogy lassan tíz évnyi HTC-s mult utan merre tovább. Sajnos érik a csere, mivel az akku mar gyengen muzsikál, meg lehet, valami van vele, mert néha fura üzemidöket produkál. Nem szeretnék ujra tepsit, ugyhogy 150mm a felsö határ, es soha többé telefont jack nélkül. Hosszu gondolkodás utan odaig jutottam, hogy a szolgaltatomnál elérhetö valasztek közul S10 vagy S10e, ami minden kritèriumomnak megfelel. Itt van viszont a nagy kérdés: megéri a jelenlegi U11et lecserélni ezek valamelyikére? Két dolog fontos, fotós és videós képességek, valamit a fülhallgatóra jutó hang minösége ne legyen visszafejlödés. Nem kell, hogy jobb legyen, de rosszabb semmiképp. Van esetleg valakinek szemelyes tapasztalata? Szerintetek nagy pofáraesés lenne a csere? Mert egyébként mai napig elégedett vagyok a telómmal, söt, semmi nem fogja teljes mértékben helyettesíteni, de az akku mar zavaro, valamint a fejhallgatózás végett kénytelen vagyok egy másodlagos One M7et használni, ami sajnos már eléggé a végét rúgja. Szóval kéne egy all in one.

    Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

Új hozzászólás Aktív témák