Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mondoshawan

    csendes tag

    Sziasztok! Like 300-hoz szeretnék valamit választani a T-nél, körülbelül a 60-70 ezres kategóriára gondoltam. Egy Xperia X8-at használok jelenleg, amit vártam tőle annak nagyjából megfelelt, úgyhogy nem hiszem hogy kihasználnék egy csúcskategóriás telefont. Az androidhoz ragaszkodom és fontos még hogy újabb két évig nem szeretném cserélni. Nagyjából netezésre használnám, e-mail olvasás és egy kis irodai munka (nem hátrány ha kényelmesen tudok hosszabb szöveget írni rajta), csináljon legalább közepes képeket és ami még elég fontos, hogy egy nap nagyjából 4 órán át szoktam zenét hallgatni és jó lenne ha napközben nem kéne töltenem. Filmnézésre, játékra egyáltalán nem használnám, a képernyőnél meg az X8-hoz képest úgysem fogom észrevenni, ha nem a legszebb. Lány vagyok és elég kicsit a kezem, úgyhogy az se lenne rossz ha kényelmesen tudnám fogni, de persze úgyis meg fogok tapogatni mindent. A webshopban már megnéztem miből tudnék választani, a Sony Xperia L-t, a Samsung Galaxy Express-t, az S3 minit és a HTC Desire 500-at néztem ki, ezek közül azt hiszem az Express tetszik a legjobban, de kíváncsi lennék valaki olyan véleményére is aki ért is hozzá és ha kérhetnék egy rövid indoklást is, az szuper lenne. Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák