Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Casmir

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.
    Navon Mizu M502 telefonomat le kellene cserélni, mert az aksija döglődni kezdett (vettem már másik aksit bele) és a kijelzője rosszalkodik, vannak bizonyos sávok, foltok, ahol már nem érzékel.

    Méretével maximálisan meg vagyok elégedve, így az 5,5' maradhatna, de ha csak 5-ös, az sem baj.
    Viszont neten szörfölésre, viber, massenger, facebook használatra, mailezésre, BKK menetrendhez -GPS- és fényképezésre használom. Időnként zenét is hallgatok rajta. Játszani nem nagyon, max. szó kirakósat, de az elenyésző.

    Szemezek nagyon a Veerne Thorm-al, a 3G ram, és a 2 SIM kártyán felül SD kártyás bővíthető tárhely (ez fontos nekem!, 8 mag meggyőző.

    De most megnyitottam az Eustock oldalát és rögtön gondom lett.
    Több telefon is számításba jöhetne anyagilag, de nem tudok választani, nem értek hozzá. :( :O :W :Y
    - Meizu M3S (igaz csak 2 G ram, de 3020 -as aksi)
    - Xiaomi MI 4C Standard (DualSIM technológia (Dual Standby), 2 db. micro SIM)
    - Meizu M3 Note (szintén 2G ram, de 4100-as aksi! 1 SIM + 1 SD kártya?)

    Ennél a háromnál nem tiszta nekem a dual sim mellett tehető be a bővítő kártya, vagy a SIM kártya darab száma csökken, ha tárhelyet SD kártyával akarom bővíteni?
    Ha veszítek SIM kártyát SD kártya miatt, akkor nem kérdés, hogy Veerne a befutó, hisz ott ha jól tudom mehet a 3 db kártya egyszerre?!

    Válaszokat előre is köszönöm.

    Szép estét.:-)

  • Casmir

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget, vélemény, tanácsot szerenték kérni.
    Redmi note 3 telefonomat szerentém lecserélni.
    (szeretnék jobb képeket készíteni, és nem minden app telepítődik fel, mert már nem kompatibilis a mostaniakhoz...egyébként nincs bajom vele 24 órát még elmegy az aksija is)

    Néztem a kamera szempontjából és képbekerült a redmi note 8 pro, de a redmi 9T is és ha kicsit mélyebben nyúlok a zsebembe akkor még a redmi note 10 is.
    Azt látom, hogy 4 GB a ramja mindegyiknek.

    Szerintetek melyik ami szép képet készít, és hosszútávon gondolkodva ismét jó szolgálatot fog tenni?
    (redmi smart band 4 aktivítás mérő, mail fiók, facebook, viber, neten szörfölés, fotózás, massanger, néhány app (bkk futár, máv, időkép, banki appok, vásárlási appok futásához kell, nagy játékot nem bonyolítok rajta, néha youtube-t használok)

    Köszönöm szépen a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák