Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaster

    csendes tag

    Sziasztok.
    Két telefon között vacillálok: Vernee Thor illetve Xiaomi Mi4C(2/16). Extreme Digital-nál egy árban vannak, alternatívákat is szívesen fogadok :)

  • gaster

    csendes tag

    Sziasztok!

    2 éves Mi4C-met szeretném cserélni, max 70k körül keresnék újat, leginkább magyar eshopokból szeretném vásárolni, de Eustock-tól sem riadnék el, illetve ha nagyon jó ajánlatot találnék, akkor akár nagyobb külföldi eshop-ból is megrendelném. Elsődlegesen mindennapi tevékenységekre használnám (kommunikáció, kis játék, sok fényképezés). A kinézett telefonok:
    - Redmi Note 5
    - Mi A2 lite (a nagyobb aksi, illetve a kompaktabb méret, meg persze az alacsonyabb ár miatt inkább ez, mint a normál Mi A2)
    - Meizu Pro 7 (tetszik a másodlagos képernyő, nem tudom mennyire lenne hasznos a mindennapi életben, lehet fejlesztenék rá plusz funkciókat, legalább gyakorlásnak jó lenne)
    - Umidigi One Pro (ettől kicsit félek, nem tudom, hogy az Umidigi mennyire szupportív márka)

    Szerintetek melyik lenne az ideális választás a felsoroltak közül? Mivel csak szeptember környékén tervezem a cserét, esetleg valami hasonló kategóriás mobil fog-e érkezni addig?

    Előre is köszi a válaszokat!

  • gaster

    csendes tag

    Sziasztok!

    Xiaomi Mi A2-t szeretnék lecserélni mostmár mihamarabb.
    Mindenképpen új, magyarországi webshopból, android, és 2 évre tervezek vele. A legmagasabb összeg, amit ráköltenék az 130 ezer forint lenne, de a 100 körüli ár lenne az optimális. Általános használat lenne, főleg böngészés, youtube, nagyon kevés játék, kamerák sem fontos, hogy csúcsminőségűek legyenek, de azért a mindennapi túra/kutya-fotókra megfeleljenek. Ami fontos az az NFC (bár az már minden kinézettben van), 5G se fontos igazán.
    Amiket kinéztem:
    - Xiaomi Redmi Note 9 Pro: előny az ára, és a gyorstőltés, hátrány az IPS kijelző* illetve az oldalt elhelyezkedő ujjlenyomatolvasó**
    - Xiaomi Mi10T: nem érzem igazából a 40ezer forintnyi különbözetet a Note 9 Prohoz képest, de felkerült a listára
    - Xiaomi Mi Note 10 Lite: 110-ért láttam egy boltban, viszont az Amoled és a képernyőbe épített ujjnyomat olvasó nem tudom, hogy megéri ezt a felárat
    - Xiaomi Redmi Note 11 pro és Mi 11 Lite: Még nem tudni a magyar árakat, de igazából ezek tűnnek most a befutóknak, viszont mihamarabb le kellene már cserélnem a jelenlegit, és nem tudom, hogy mikor kerülnek be a magyar kínálatba.
    - Samsung Galaxy A52: Ez kicsit magasabb a maximum összegnél is, viszont vízálló, kamera OIS-es, cserébe töltője és akkuja elmarad a Xiaomiktól.

    Véleményeteket szeretném kérni, mivel a hardverhez és kamerákhoz annyira nem értek, és szeretném a maximumot kihozni, hogy 2 évig ki legyek szolgálva a mostani választással.

    Köszi szépen!

  • gaster

    csendes tag

    válasz yuing #161147 üzenetére

    A sima Mi 10T-re gondoltál, igaz, nem a Mi 10T Pro-ra? (Mert az már 150k+, és nincs is a Hancosydigitalnál)

Új hozzászólás Aktív témák