Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mistake767

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sajnos kinőttem a Samsung S3-at (illetve megváltoztak az igények) és az új készülék kiválasztásához kérem a segítségeteket.
    - Árkategória. nem követem az árakat - 100e?
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
    - Hosszú távra tervezek.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez? Nem
    Munkára használom meglévő előfizetéssel. Fontos a nagy méretű kijelző az e-mailek miatt (de azért a zsebemben elférjen :) ) 4G/LTE kapcsolódási lehetőség. Hagyományos jack dugó foglalat fejhallgatóhoz/headsethez.
    Tudom, hogy már már az alapfelszereltséghez tartozik a Facebook, de olyan készüléket keresek amiből ez hiányzik, vagy törölhető garanciavesztés (root) nélkül. Más bloatware sem kell...

    Köszönöm.

  • mistake767

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ismerősöm keres segítséget telefon vásárláshoz, én pedig a ti tanácsaitokban bízom.

    Elöljáróban, hogy 2 készülékről lenne szó - Anya és lánya.
    Anyuka kezdő a témában - bekapcsol és használ, de amúgy nincs ellene az Androidnak, a kislány (13 éves) viszont el van varázsolva az iPhone-tól. (gondolom az a menő a suliban :D )

    - Árkategória. 100e +100e
    - Új készülékek
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál?
    Bármelyik opció szóba jöhet, nem terveznek hamar váltani. (Anyuka legalábbis :) )

    - Mire használnád? A fotózást mindketten kiemelték (de persze legyen gyors, sok memóriával, nagy akksival ;) )

    Előre is köszönjük a tippeket!

Új hozzászólás Aktív témák