Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    Sziasztok!
    Ismerősnek kéne segítség, de én nem vagyok annyira otthon ebben az árkategóriában. 55e-ért (kivételes esetben 60) keres Androidos okostelót, 4-5'-5' magasságában. Főleg új, független, Magyarországról, garisat. Használt is szóba jöhet ha olcsón, jót találunk. (én pl Sony xperia z3 Minit ajánlottam neki, de még használtan is nehéz 60 alatt szerezni).
    Használatban semmi extra nem kell, alap appokat vigye, skype, uber, facebook, térkép, internet, emailek, pár doksi.
    Nem fog rajta filmezni vagy játszani, de valszeg még zenét sem hallgat.
    Van pár amit eddig néztem, de a legtöbb mo-n nem kapható, vagy csak nevetséges árakon.
    pl:
    -Motorola Moto e 3.rd gen 2GB RAM.
    -Honor 4c
    -Samsung galaxy s4 mini (ezt ő erőlteti, én nem vagyok oda az ötletért)
    -pár régebbi htc, vagy sony minit.
    -stb...

    Szóval ebben kéne a segítségetek. Jöhet minél több ajánlat, még akkor is ha az nem fetétlen az ideális teló, de legyen miből válogatni, lévén a kedves rokon igen finnyás...

    :R :R :R

    edit: Huawei P8 Lite jónak tűnik, vélemény?

    [ Szerkesztve ]

  • Sotyks94

    aktív tag

    Sziasztok. UMI ROME X-ről vélemény?
    most csak 18500 FT (plusz áfa ha vámon elkapják), de ezért az árért nagyon jónak tűnik, még akkor is ha végül 24e körülre jön ki áfával, vámmal.

    http://www.banggood.com/UMI-ROME-X-5_5-inch-2_5D-Screen-MTK6580-1_3GHz-Quad-Core-Smartphone-p-1026453.html

    Idősebb rokonnak kellene, aki nem akar ennél többet költeni telóra, de kellene neki 1 okostelefon, nagyon alap dolgokra.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák