Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigster

    senior tag

    Sziasztok!

    Androidos telefont szeretnék 50-100 ezer Ft körüli ársávban.
    Nincsenek túlzó igényeim:
    5'' vagy 5,5'' képernyő, két SIM-kártya.
    A többi dolog apróság:
    - lehető legkevésbé legyen gyártó által teleszemetelve
    - alapértelmezett óra-alkalmazása tudjon egyszerre több időzítőt is kezelni (bármilyen furcsa, ez fontos nekem)
    - különböző színű értesítő ledek (piros, kék, zöld): lemerül, e-mail, sms
    - a két SIM-kártyát színesen jelezze (ne csak számozva, pl.: 1. és 2.). Én magam be tudjam állítani a színeket.
    - híváskor a beállított színnel jelezze, melyik SIM-kártyáról/-ra történt hívás
    - viszonylag ismertebb márka legyen, lehessen hozzá tokot, fóliát kapni
    - Magyarországon kapható legyen
    - kamera, játékra való alkalmasság, csillivilliség mellékes

    Lehet, hogy néhány dolog nem telefon-, hanem Android-verzió függő, annyira nem követem az Anroid-változatokat.

    Jelenleg egy Wayteq Talk 5H-m van (https://mobilarena.hu/teszt/wayteq_talk_5h_olcso_tank_tuzerseggel/bevezeto.html). Semmi bajom vele, csak már eléggé elfáradt benne az akkumulátor.
    Van a családban Huawei P9 Lite is, meg Samsung J5 2016 (erdetileg ez lett volna az enyém, de kegyetlenül idegesített), de mindegyikből hiányzik valami a fentiek közül.
    A Wayteq persze tud "mindent".
    Létezik a fentieknek megfelelő telefon?

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

  • pigster

    senior tag

    válasz k.t.a. #112080 üzenetére

    Ilyet szeretnék:

    [ Szerkesztve ]

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

  • pigster

    senior tag

    Sziasztok!

    Új androidos telefont szeretnék venni Magyarországon. Amire telefonáláson kívül kell:
    emailezgetés, sms, néhanapján internetezés, NFC fizetés, két SIM, jól látható legyen napsütésben. Játékok nem fontosak, kamera vállalható legyen, de nem kell csúcstechnológia. Árban a készülékek már rég túllépték a fájdalomküszöbömet, 50 ezernél többet nem adnék egy telefonért, de tudom, hogy ez sajnos irreális, azért 100 ezer fölött már fájdalmat éreznék.

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Új hozzászólás Aktív témák