Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaneven

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Telefon vásárlás előtt állok és egy kicsit lemaradtam tudásban telefonok terén, ezért segítségeteket kérem.
    - Árban: 70 ezer körül max 85.
    - Újat szeretnék mindenképp
    - telenoros vagyok, de eléggé elvannak szállva az árakkal. Függetlenül ha lehet.
    - mobilnetezésre, facebook, youtube, zene hallgatás menne főleg. Aztán még skype, gps. Fontos szempont hogy ne nagyon akadjon, és főleg ne fagyjon le.
    - úgy két évig normálisan működjön
    Preferált gyártók:
    - Samsung
    - Nokia
    - HTC

    (Sonyt kérlek ne, rossz tapasztalataim vannak)

    Amiket találtam ebben az árkategóriában:
    - LG Nexus 4 16 GB
    - Nokia Lumia 920
    (De lehet még ajánlani alternatívákat)

    Most Nexus S-em van, de az Android néhányszor kikészített. Utoljára 4.0.4 működött viszonylag normálisan, most ugye 4.1.2 van és hát mit mondjak..szörnyű. GPS nem működik, sokszor lefagy a teló és látványos módon akad, van hogy nem csörög a teló hívásnál, de 2 évig valahogy kihúztam. Így félek megint androidra beruházni mert rossz tapasztalataim vannak vele. De sokan dicsérik a Nexus 4-et , mondjuk azért jóval erősebb hardverrel van felszerelve, de akkor is android fut rajta. Meg a hátlapjára is panaszkodnak...nem tudom.
    Nokiakkal sose volt bajom anno csak ezt vettem, mert megbízható telefonok. Itt egyedül a windowstól tartok mert nem tudom hogy milyen, de állítólag nem akad, elég gyors (nem mint az android), a súlya se zavar különösebben. Olcsóbb egy tízessel , és a tárhely is több.

  • Kaneven

    tag

    Sziasztok!

    Bátyám szeretne telefont vásárolni a T-mobile-nál és három telefont között vacilál:
    -Nokia Lumia 830
    -Sony Xperia T3 - efelé húz, mert olcsóbb .
    -LG G3S

    Ami fontos számára:
    - Akkumulátor üzemideje
    - Fagyás, szaggatások ne legyenek
    - A fotók jó minőségűek legyenek
    - Hosszú támogatási idő

    Nagyjából ennyi. A telefont karácsony körül vásárolná. Mást is meghallgat hasonló árkategóriában :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kaneven

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérek egy dilemmában:
    Az egyik ősömnek tervezek telefont vásárolni.
    ~80 ezer forintot szánok rá.
    - új telefont, függetlenül
    - hosszútávra (legalább 2 év)
    - átlagos felhasználás: közösségi média +net.
    - android
    - 5 körül max 5.5

    Mi A1 és a Moto G5S plus között vacilálok.

Új hozzászólás Aktív témák