Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • japmas01

    tag

    Hello mindenkinek!
    Véleményeket szeretnék kérni S5-ről, mert nagyon szemezek Vele, a por és vízállósága miatt! :-)

    A Story a következő..

    Nekem S4 volt, majd sajna miután összetört a kijelző, olcsóbb volt újat venni, mint szervizelni, ami után persze nincs gari többet.
    Előfizetéssel egy Note4 lett kiválasztva, biztosítással, mert ugye lopás és törés után gari nem segít.
    Csak 1 hónap múlva ellopták és a biztosító nem fizet, ezért kell új modellt keresnem.
    S4 nagyon jó volt, csak később belassult, hiába telepítettem mindent újra, Note4 is néha megakadt és a fényképező butáskodott, lefagyott, lassú volt, mint a bitang, mire az a kaksi feloldott, a nászmenet is elhagyta az utcát, nemhogy az ifjú pár! :Y
    Tökre jó ezért, hogy teleszorják törölhetetlen Facebook és G+ funkciókkal, amiket csak blokkolni tudsz, de a háttérben tovább futnak és kommunikálnak a központtal.
    /..benne van a szerződési feltételekben is../
    Olyat keresnék, ami gyors és stabil, jó képeket készít és "vízálló"(lenne ideális víz alatti fotók készítésére is! :C )..
    Rengeteget intrnetezek rajta, fotózok, videózok, szótárat használok, Prometheus-t és Sobotta-t, ha a processzor is úgy akarja és engedi.
    Tablet-tel épp most jártam meg, a régi ott is jobb volt..
    Samsung Note 10.1 2014 LTE Edition. . Szerviz cserélte újra, Tab S2 LTE-re.
    Csak a méreg van vele, sokkal lassabb, képek is rosszabbak, VAKU SINCS, csodás a képernyő, csodás, hogy ilyen könnyű, csak dolgozni nem lehet rajta és az akkumulátor üzemidő katasztrofális.
    Több energiát igényel fél fényerőn, takarékos módban, mint amit fel tud venni töltést a gyári töltővel, hálózati aljzatból!
    38%-nál egyszerűen kikapcsol és újra indul.
    Aztán 28%-nál is.
    Ilyenkor, mindent elveszít, mert nem menti rendszeresen, függetlenül a beállításoktól!
    25% alatt menstruál, teszi amihez kedve van.
    Kikapcsol, újra indul, lefagy, folyamatosan eldobja a netet (Wifi), Hálózatot is (H+,4G, normális GSM sincs!)
    De legalább telefonként sem működik, ha csereg, csereg, ha nincs kedve, csak sms értesítésből tudom, hogy hívtak és a hangpistából.
    Nincs aktív toll hozzá és nem is kezeli, ha veszel hozzá speciálisat, 100€ felett sem működik vele kifogástalanul.
    Szóval, számomra kevés élvezetet nyújt a nyolc magja és az übertuningolt képernyője.
    Tehát, ezek tudatában ajánlanátok a S5-öt, vagy inkább valami mást, Huawei, vagy egyebet?
    Előre is köszönöm a segítségeket! :R

  • japmas01

    tag

    válasz csmat #87600 üzenetére

    Szia!
    Hát, a Sony-t inkább kihagynám!
    Onnantól kezdve, hogy 2014 januárban a barátom az utcán rohangált "a kamerát a szemére illesztve", hogy a retina érzékelő feloldjon...óránként 10x szenvedett vele (a 12-ből!), továbbá az 1899€-s Notebook 8 szerviz után sem jött rendbe, pedig csak 10 hónapos volt, (ezért is adták el magukat a Lenovo-nak),!szóval a Sony már a nevéből sem tud megiélni..
    Lassan 5.éve veszteséges súlyos száz milliárdokkaly!
    Biztos, hogy ezek után tőlük szeretnék készüléket venni? :-(
    A másik oka, a menüje..
    De mivel ez is egy ötlet volt és ezért írtam ide, így Nagyon Köszönöm! ;-) :R

Új hozzászólás Aktív témák