Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencurio96

    tag

    Üdv!

    Régi kedves Alcatelem sajnos a végét járja, így igen csak aktuális egy új telefon vásárlása. A keret az max. 60k, 2 éves hűséggel, előfizetéssel. A T-nél jelenleg az alábbi készülékek vannak ilyen áron.

    Alcatel OT-995
    HTC One V
    LG Optimus L7
    Nokia Lumia 800
    Samsung Galaxy S Advance
    Sony Xperia U
    Sony Xperia J
    ZTE Grand X

    Ami fontos: WP7-et nem ismerem, Androidom se volt, de szimpatikus.

    Amire kell:

    -zenehallgatás
    -fényképezés - bárhova megyek, egy-két vállalható képet fel tudjak mutatni
    -játékok, videók
    -kevés internet, facebook
    -strapabíróság - legalább 2 év múlva is vállalható-használható legyen
    -enyhébb használat mellett (1 óra zene, fél óra net-játék) 2 napot bírjon
    -elég szétszórt vagyok, legyen egy jó naptár benne, hogy össze tudjam fogni a tennivalóimat

    Ami még fontos, hogy ne legyen "tepsifon", nekem a barátom 4,3"-os S2-je is már határeset.

    Egyenlőre a Samsung és a HTC között vacillálok. A Samsung jobb paraméterekkel rendelkezik, de a HTC alu, erős a fotós és zenei oldala, Sense...de kisebb képernyő, gyengébb proci...

    Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm!

    „Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

  • bencurio96

    tag

    Üdv!

    2,5 éves Samsung Galaxy S Advance mobilomat szándékozom lecserélni. Nincs túl sok felesleges pénzem, és most a T-nél akciósan 33k-ért meg tudnám szerezni az Ace 4-et. Van bármi más mobil ami hasonló árkategóriában egyáltalán meccsben lenne vele? Előre is köszi a segítséget!

    „Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

  • bencurio96

    tag

    Sziasztok! 2,5 év használat után lecserélném a Z1 Compactot. A Sonynak bejön a kinézete, a felhasználói felület és a masszív, strapabíró összerakás - a mostani telefonomnak bekapcsológomb-gondjai voltak, még szervíz után is, remélem ez csak szériahiba, ezt leszámítva elégedett vagyok a Sonyval.

    - Árkategória.100-120k (és lehetőleg fekete legyen)
    - Használt vagy új? új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül, de garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 2-3 évig stabilan működjön
    - Mire használnád? internetezés, emailek, fényképezés (nem komoly szinten)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? - mindenképp ugrás lesz a 4,3"-ról, de azt hiszem nem lesz gondom megszokni egy nagyobbat

    Fontos számomra, hogy strapabíró legyen, hogy jól össze legyen rakva, fémház előny.

    amiket néztem (csak az ár alapján): Huawei nova 2 (107k), Huawei P9 (108k), Xperia X Performance (120k), Xperia X (85k), Xperia XZ (118k), Honor 8 (90k), Honor 9 (120k)

    Ezek közül miken érdemes elgondolkodni egyáltalán?

    Köszi a segítséget!

    „Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

  • bencurio96

    tag

    Sziasztok!

    Új telefont szeretnék venni magamnak. Eddig iphone 5S-t használtam, de már be kell látni megöregedett, de nem volt semmi bajom vele.

    - A keresendő telefonra max. 85000Ft-ot szánnék.
    - Csak új telefonban gondolkozom
    - Mire használnám? Főként böngészés, szociális média, fényképezés, zenehallgatás
    - Ebben a kategóriában szerintem az Android lesz a nyerő.
    - A keresett márkák: Sony, Samsung, Huawei, HTC, Honor?

    Ha bárkinek van meglátása, tippe kérem írjon. Amiket eddig nézegettem az a Huawei P9, és a Sony Xperia X compact.

    Mi a meglátásotok?

    [ Szerkesztve ]

    „Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

Új hozzászólás Aktív témák