Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alwinka

    csendes tag

    Sziasztok!
    Édesanyámnak vennék okostelefont.
    Ár max 45.000, de ha olcsóbb az se baj. Újat vennék, vagy a Vodafonnál, vagy függetlenül. Hosszú távra lenne neki. Telefonálásra és fényképezésre kellene elsősorban, esetleg netezés jöhet még szóba. Oprendszerből android előnyt élvez (nekem is olyan van). Méret 4"-5" közötti.

    Vodafonnál ezeket néztem ki:
    Huawei Y5 II (4G) 29.000
    Huawei P8 lite (4G, NCF) 44.000

    esetleg Samsung Galaxy J3 (2016) (4G, NCF) 29.000

    Feleslegesen nem költenék rá többet a szükségesnél. Fontos, hogy megbízható legyen, és ha gond van, akkor könnyen szervizelhető.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • alwinka

    csendes tag

    Sziasztok!

    Feleségemnek nézek már egy ideje dual simes mobilt. A kiszemelt a Huawei P10 Lite egy ideje. Nemrég vettem észre, hogy kijött a P Smart is, ami nagyjából ugyanazt tudja, csak majdnem egy évvel újabb, meg frissebb rajta az android. A kijelző méretének különbsége nem érdekes, viszon a P10 lite gyorstöltés funkciója meg az 5ghz wifi hasznosnak tűnik. 3-4 évvel ezelőtt még kondolkodás nélkül az újabbat vettem volna, mert annyit fejlődtek egy év alatt a mobilok. Azt látom, hogy a P Smartnak kicsit gyorsabb a processzora, de hogy ez meg az újabb android mennyit számít, az már jó kérdés? Szerintetek van különbség ezek között, vagy mindegy melyiket választom? Még annyi, hogy hosszú távra tervez vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák