Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KriMes25

    csendes tag

    Helló,

    telefon vásárlása előtt állok hosszú távra, ha nem töröm össze akkor 2 évig szeretném használni. Kisméretü, megbizható, stabil, gyors, jó kamerás, jó kijelzővel, valamint a fényereje legyen magas 600-650nit körül legalább.

    Samsung s8 és iphone 7 között vacilálok, de nem tudok dülőre jutni :)

    Mindkét telefonnak vannak pozitivumai és negativumai. S8-nál leginkább attól tartok, hogy nagyon lelassul, mivel már lassan itt az s10. Az edge display miatt pedig félek attól, hogy hiába hordanám tokban akkor is összetörném.

    Iphone 7 kijelzője már talán túl aprócska, az akkumlátor kapacitása is elég gyenge. Volt már korábban iphone-om, mindkét redszert szeretem és tisztában vagyok előnyeivel és hátrányaival.

    Iphone-ban jobb a hangszóró, az S8 kiejzője jobb, S8 akkuja újonnan biztos jobban birja, de félek idővel valami háttérfolyamat leszivná az akkut (korábban többször jártam igy). Iphone felhasználási élménye appok egy kicsit jobban bejön, de az S8-ban van always on display. És még sorolhatnám :)

    Valaki tudna esetleg tanácsot adni, netán másik telefont ajánlani. Köszi előre is:)

  • KriMes25

    csendes tag

    válasz Viktor0610 #130500 üzenetére

    Köszi a választ :)

    Lassulástól azért tartok, mert az én HTC One A9-em teljesen halott 7.0 óta. Tudom nem flagship.
    Appok messenger lite, reddit, twitter, spotify, maps, chrome, hangouts. Se FB, se insta, se játék se semmi. Kollégám p9 lite 2017-e is halódik másfél év után, kamere +/- 30 másodperc mire elindul factory reset után is.

Új hozzászólás Aktív témák