Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dehecked

    tag

    Sziasztok!
    Erdeklodnek milyen telefont erdemes venni mostansag 40-50k HUF kornyeken. Csak uj, lehetoleg fuggetlen, de Telekom meg szoba johet. Egy fiatal lanynak kell, szoval FB, Instagram, hasonlo nyalanksagok, egy ket jatek talan ami felhasznalast illeti. Android johet csak szoba.
    Eddigi lehetseges jeloltek:
    LG G2 Mini
    Honor 3C
    Huawei Y550
    Huawei Ascend G6
    Samsung Galaxy Ace 4

    Leanyzo eredetileg nagyon Samut szeretett volna, en a Honor vagy az LG mellett tennem le a voksom, de gondoltam inkabb megkerdezlek titeket, hatha van valami tenyezo amirol en lemaradtam.

    Elore is koszi mindenkinek a segitseget!
    Dave

    U.i.: Bocs az ekezetnelkulisegert, UK kiosztasu a laptopom.

  • dehecked

    tag

    Sziasztok! :)
    Telefont szeretnek venni, kriteriumok:
    -kis meret
    -gps es wifi jo vetelt produkaljon
    -szep kijelzo (nem szukseges a hatalmas felbontas, de magas fenyero es kontraszt igen)
    -elony a qwerty gombsor
    -legyen stabil a szoftver, nem akarok mokolni rajta
    -kamera hasznalhato legyen hetkoznapi fotozgatasra, illetve 720p video
    -birjon ki egy aktiv napot akksirol, ne kelljen kulso elemrol toltogetnem
    -szinten elony a microsd bovithetoseg

    Amire hasznalni fogom: emailezes, kozossegi halo elerese (foleg Instagram es Fb), nyilvan fenykepezes ezekhez az oldalakhoz.
    Csak uj, kartyafuggetlent szeretnek, ha lehet akkor Angliaban vennem, kulon ezert nem mennek vissza most Mo-ra.
    Arplafon nincs. Szin nem erdekel, ha lehet ne pink es ennyi :D

    Amikre en gondoltam eddig:
    BB Q5/Q10/Classic
    Apple iPhone 4S (ha meg kaphato ujonnan valahol)

  • dehecked

    tag

    Sziasztok!

    Uj, gyari fuggetlen telefon kellene (ha van valami ultimate bestbuy akkor jo allapotu hasznalt szinten fuggetlen szoba johet), max 150ezer HUF, internetes vasarlas es muszaki bolt is erdekel, de gari miatt a sarki gsmet kerulnem ha lehet.
    Sokaig fogom hasznalni (2-3 ev minimum, szoval a jol osszerakott boritas fontos).
    Kizarolag FB, Messenger, Instagram es alkalmankenti email irasra lesz, tehat adatatvitel es kamera legyen jo, 60fps video elony (720p felbontasban is eleg). 32Gb hattertarnak orulnek, vagy microSD bovithetoseg legyen ha ennel kevesebb hely all rendelkezesre.

    NAGYON-NAGYON FONTOS: fizikai kiterjedese a keszulekhaznak maximum: 145mm*75mm, vastagsaga nem erdekel, az osszes mai telefon tul vekony nekem, majd teszek ra tokot ha nagyon kenyelmetlen lenne.
    Kijelzo 4"-5" kozott barmi lehet, nem szempont.

    Jelenleg BB Z10em van, Sony Xperia Z5C-t nezegettem, de tenyleg barmi szoba johet.

    Koszonom szepen a segitsegeteket! :)

    Ui: az vizallosagot csak emlites szintjen irom ide, tudtommal a garancia tobbnyire nem ervenyes ra, de hatha van ami megis kepes tulelni a lubickolast.

    [ Szerkesztve ]

  • dehecked

    tag

    válasz Postas99 #97981 üzenetére

    Angliaban elek, szoval igen, teljesen siman szoba johet kulfoldi beszerzes. :D
    Magyar nyelv nem erdekel, csak angolul vagyok hajlando a szamitastechnikai eszkozeim, ugy nincsenek forditasi anomaliak, stb.
    Rakerestem gyorsan ebayen, nagyon olcso ez a telefon, ahhoz kepest mit tud, szerintem. 64est is talaltam 75ezer alatt, annyit nekem boven meger, foleg hogy a Motorola szimpatikus marka.
    Koszonom szepen a segitseged! :R

Új hozzászólás Aktív témák