Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kivlov

    aktív tag

    Üdv!

    Érdeklődnék van e valakinek tapasztalata Sony Z1 Compact-al illetve Iphone 5c-vel kapcsooatban, mert e kettő közt vacilálok melyiket lenne érdemesebb beszerezni...
    Az egyik mellett a nagyobb tudás és kedvezőbb ár a másik mellett a jobb szoftver és programok áll, bár csak szinte telefonálásra lenne csak használva és néha net, mert minden másra ott a tab...

  • kivlov

    aktív tag

    válasz Hunt3r22 #58960 üzenetére

    Köszi de az 5c és az 5s közötti 70 ezer ft a különbség ez hol éri meg?
    Ez nem tükrözi a tudásban lévő különbséget a készülékek közt mert lehet hogy 64 bit meg hiper szuper de a játékokon kívül semmi sem használja ki jelenleg...
    Az összes alkalmazás amiket használok azokban nem volt sebességbeli különbség (egyszerre mindkét készüléken teszteltem).a biometrikus adataimat meg megtartanám magamnak nem kell azt mindeninek tudni:)

    ezen felül nekem nem jön be a fém keret mert sokkal kényelmetlenebb mint az 5c polikarbonát háza.
    volt fém iphoneom de mindig tokban kellett hordani hogy ne nyomja vagy vágja a kezem ennek meg nem sok értelme van mert akkor minek vesz az ember szép formatervet ha elrejti egy tokban...

    Nekem kifejezetten tetszik az 5c :) és elég a 8 Gb is mert telefonáláson kívül minden másra ott az ipad mini 32gb ezen dolgozok navigálok stb.. így csak telefonálni kell...

    azért köszi...

    más: nem tudja valaki be lehet e szerezni a sony xperia e1 ből a d2114 es verziót itt eu-ban mert ebben még földi digitális tv is van ami nagyon szimpi...?

  • kivlov

    aktív tag

    válasz minek?:S #58998 üzenetére

    Köszönöm de nekem nem éri meg mert,
    Kamera nem érdekel arra van fényképezőm ami drágább és még annak a minősége se mindig elég
    Ujjlenyomat nem érdekel nem kapja meg az nsa :)
    Erősebb vas mire telefonálni?
    Mint mondtam van ipad azzal dolgozom elég a 8 gb verzió is semmi különbség gyorsaságban a naptár és a telefon funkcióban és naviban sem csak jó marketinggépezet hogy vedd meg mindig az újat nekem első minim van de semmi se döcög rajta pedig vagy 70 appot használok nekem megfelel nem gazdagítom csak azért az almát mert azt mondják nem vagyok trendi mert nem a legújabb van....
    Az 5c sokkal kényelmesebb kézben mint az 5s nekem...
    Igazából csak az ökoszisztéma ami miatt ios marad mert ebben nincs párja ...

    Kb olyan mintha ferrarit vennék a telekre jári jó mert sokszáz lóerős de se út se lehetőség kihasználni akkor aztán tényleg megéri :) a különbségből veszek mellé még egy z1 compactot is ..

  • kivlov

    aktív tag

    Üdv
    Xiaomi mi4 vagy iphone 5s melyik a jobb választás?
    Mennyire megbízható a xiaomi vannak tapasztalatok tartósságban?

  • kivlov

    aktív tag

    válasz DeFranco #59511 üzenetére

    Itt mindenki lefikáz mindent amiben 512 ram van de szerintem menj el egy mm-be és nézd meg nálam volt pár napig egy ilyen 4.4.2 szoft-tal és villámgyors volt meg is lepődtem, hogy ezzel a vassal milyen gyors.
    persze én nem telepítek rá ezer játékot meg sok szart mert ez nem arra való ahogy itt mindenki próbálja ráerőltetni a telefonjára az oda nem való dolgokat..aztán meg fikáz...
    ha csak telefonálni néha netezni meg navigációra kell akkor szerintem hibátlan ezért az árért az mm-ben 28 ért van...legalább kinéz valahogy...
    én ennél jobb vassal szerelt telón több akadást isláttam mint ezen, és nagy előnye hogy kiadták rá a kitkat-et...

    wp meg felejtős úgy szar ahogy van (átláthatatlan csempehalmaz és kevés működő app) és a készülékek többsége is hamar megy szervizbe...legalábbis környezetembe eddig sok ment szervizbe hamar...és nem az alsó árkategóriából...

    [ Szerkesztve ]

  • kivlov

    aktív tag

    válasz szabonagyur #59530 üzenetére

    igen használtam is kaotikus és ocsmány és még az exchange szervert se támogatja win létére kész vicc...
    a design olyan mint egy temetés fekete mindenhol...logikátlan listarendszer...
    de ez kinek kézre esik kinek nem..nem vita téma...egy dolog tetszik csak benn hogy gyors a rendszer...sose mondtam hogy lassú lenne...

    ha a wp átlátható akkor az ios mi?
    wp-ben mire megtalálsz egy egy dolgot az almenü almenüjében addigra én már el is tettem akár a droidot akár az ios mert rég kész vagyok de mondom kinek mi az átlátható..

    eddig akiknek én mutattam mint ajánlás kb 20 ember mind azt mondta hogy köszi de nem...ez személyes tapasztalat de azért nekem mérvadó

    nem nem barátoktól hallottam hanem azok viszik folyton szervizbe mert folyton lefagy, kijelzőhiba, mikrofon hiba, stb, a legtöbben visszaálltak droidra...nem általánosítok csak arról írtam amit én tapasztaltam...

    programok az a pár amit írnak rá lehet hogy jó de kb a fele sincs annak amit a legtöbben használnak....nekem nem szempont az ingyenes navi és office mert nem telefonon fogok oldalas word vagy excel doksikat készíteni erre még a tablet is kevés sokszor
    navi meg van jobb is de tény hogy ez egy jó érv mellette de csak mert offline...na meg a fényképezőjük a legjobbak közt van...

    melyik droid nem lassul be 2 év és rengeteg felesleges program alatt, mert még a 2 éves samsung note-om is olyan mint egy diavetítő, persze ha formázom és üres akkor jó, így ezen állításod megkérdőjelezhető, mert aki csak telefonál és netezik annak ez sem fog belassulni...a kollága 256rammal elvan most is amint látod csak az akksija a gondja de igaz vegyen 3 gb rammal ellátott készüléket mert kb 2-3 év múlva az is kevés lesz a droidnak hiszen addigra sem tanulnak meg google-ék optimalizáltan szoftver írni hiszen miért is így mindig el lehet adni az új vasat is ez a jó üzletpolitika...

  • kivlov

    aktív tag

    válasz szabonagyur #59559 üzenetére

    Pl.: igo, flipboard, motionx és még sorolhatnám de a legfájobb pont az exchange szerver nem támogatottsága házon belül....

  • kivlov

    aktív tag

    válasz hitchins #59564 üzenetére

    Apple garantált, és minap beszéltem egy samsung fannal ő azt mondta házhoz jönnek és ott megjavítják ha nem nagy a baj de ha nagy akkor pár nap és viszik hozzák de gondolom ez csak a drágább készülékekhez jár...
    Nekem a nokiával mióta wp-s telókat gyárt és a sony-val nincs jó tapasztalatom...kötekednek folyton...

  • kivlov

    aktív tag

    válasz Dave™ #59587 üzenetére

    ezt a igo nincs androidra dolgot hagyjuk már a sok álszent emberrel megnézném akinek droidja van hányan használják a nemlétező igo-t..attól mert hivatalos nincs rá attól még létezik és a vicc hogy jobb támogatással mint az eredeti ios-on vagy pna-n :)))
    ez a here meg tényleg egy vicc sok alternatívát próbáltam mert sokat vagyok úton külföldön is de semmi nem volt olyan egyszerű és használható mint az igo, mindnek van valami nyűgje vagy olyan felesleges dolga amit nem lehet kikapcsolni vagy csak pusztán a beszélt nyelv olyan irritáló, hogy menten száműztem....
    itt nem az volt a kérdés, hogy mi hivatalos vagy nem hanem mit tud megvalósítani az ember...az igo is csak magát szívatja, hogy nem adja ki droidra a navit mert sokan megvennék így ne csodálkozzanak ha más utat járnak az emberek...mellesleg azért nem jön nekik rosszul a sok tapasztalat amiket így szereznek a fórumokon ahol ez a téma...valamint van droidos verzió de csak törökbe ha jól láttam...
    azért egy ios levelező vagy egy wp levelező közt van némi különbség vállalati szekcióban...sajnos ami szégyen a wp részére...

Új hozzászólás Aktív témák