Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kis segítséget szeretnék kérni. Lehet, nem a legmegfelelőbb topicot kérdezem, azaz használom, de ahogy olvasom, itt többen széles körű ismeretekkel bírnak a ma vásárolható okostelefonok világában. Jelenleg Egy Htc Desire X-et használok, csak kissé leharcolódott.Épp készüléket szeretnék vásárolni Vodáéknal, és az alábbi készülékek közül szeretnék(kéne főleg anyagi megfontolásból) választani:

    Huawei G6, G7, P7
    Lumia 735
    Samsung Galaxy S4, S4mini
    Lg G2, G3S

    + van
    SonyT2 Ultra, M2 Aqua, T3-de ezeket állítólag kapásból verjem ki a fejemből, mert agy "rakat xar" a Sony mostanában. Állítólag.

    A készüléket a telefonáláson kívül elsősorban webezésre és zenehallgatásra, továbbá némi fénykép és videó készítésére, és navigációra használnám.
    Véleményetek szerint melyiket lenne érdemes megvennem? Ne az árcédulát nézzük, hanem amit a fenti telefonok kínálnak a számomra.

    Válaszotokat előre is köszi: Imi

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Feleségemnek készülünk telefont venni, és T-home-nál kaptunk 50.000 Ft készülékvásárlási lehetőséget, viszont csak Samsung és Hauwei telefonokra költhető el a kedvezmény.
    Amiket kinéztem neki:

    Samsung A3(2015-ös modell)
    Samsung J3
    Hauwei P8 Lite

    Arra használja a telefont, amire általában a nők szokták. Csacsogás, némi fénykép, játék. Bocs, a többi hölgytől, aki ennél szélesebb körben használja a telefonját. Nem akarunk sokat ráfizetni a készülékere, a fentieket szinte ingyen tudjuk elhozni. Szempont lenne a hosszabb üzemidő, de ahogy olvastam, nem igazán különböznek egymástól.

    Melyiket ajánljátok? Némi rábeszélő magyarázattal kiegészíthetnétek.

    Köszi: Imi

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Üdv!

    Ma sikeresen kinyírtam a Lumia 930-amat. Szeretnék venni egy új készüléket, de mivel rendelkezem egy Hauwei P9 lite telóval is, így szeretnék valami felső(bb) kategóriás két simes készüléket. Van olyan amit szívesen ajánlotok?
    Sajna WP-már nincs, ha jól tudom, pedig nekem nagyon bejött a Lumiában. Szeretnék első körben 5"-on belül maradni. Kissé elszoktam az Androidtól, de ahogy látom más nem igen lenne.
    Árban max 130 ezerig mennék el.

    Köszi előre is.

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Sajna ripityára törtem a Lumia 930-asomat. Így keresek utódot.
    Keret: 70-80 ezer forint.
    Ennyi pénzért inkább használt telefont vennék, ami még vállalható, mondjuk előző csúcs kategóriások közül.
    Op rendszer: Én max meg voltam elégedve a Lumia Win 10re való felokosítás aután, de ugye ez volt az utolsó csúcs, készülék, 950 nem tettszik. Androidtól durván elszoktam. Van egy P9Lite-m céges telefonként, de megőrjít a "lassúsága. 4-5 mp egy alkalmazás megnyitása.
    Használat: Fontos a jó GPS, Stabil Wifi vétel, jó fényerejű kijelző és azért jó lenne, ha mondjuk legalább másfél napig elmenne töltés nélkül. Lumia kamerája kielégítő volt, ez alá nem adnám.
    Méret: Max 5-5,2", nagyobbat nem igen szeretnék.
    Megjelenésében legyen legalább olyan karakteres, mint a Lumia 930 volt.
    Van az elvárásaimnak megfelelő Androidos készülék? Ti mit ajánlanátok?

    Válaszokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Üdv Urak!
    Van itt köztetek, aki fogta a kezében felhasználás szinten vagy esetleg már összehasonlította a Honor 8-at Samsung S7 Dual-t(Nem EDGE)? A két telefon között fogok, kell döntenem a két sim miatt.
    Honor 8-at már nagyjából körüljártam,utána olvastam, viszont a Samsungról "semmit sem" tudok,de jövő hétfőn döntést kell hoznom. Felhasználás szempontjából fontos a jó üzemidő, mert sok a telefon és az internet, kell a jó GPS, minden körülményben jól látható kijelző. Legyen gyors, jó kamerája, sokat fényképezek a munkám miatt. Gondolom ezt mind a két telefon tudja. Sok zenehallgatáa ezért a hangja legyen jó minőségű és fontos még a jó Bt a kohangosítás miatt. Sokat vezetek.
    De tartogat-e bármelyik egy átlagos felhasználó számára buktatót? Van-e egyáltalán lényegi felhasználhatóság béli különbség a két telefon között? Modding nem lesz, max dual sim + memória kari :))
    A Honor az dual active, de a Samsung S7 is?
    A tapasztalataitokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    válasz LámaZ #113463 üzenetére

    Köszi Láma! Te egy igazi láma vagy.... :D Értem én a vicced, csak hát telefonálnom ettől még kell.Nem mellesleg a vr nem az én világom lesz,sajnos az egyik szemem tompalátó. Ezt az "élményt" is buktam.

    Viccet félretéve, ha a samu tényleg nem duál aktív, akkor valőószínű marad a Honor.

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok! Feleségemnek szeretnék új telefont vásárolni. Két készülék között választanék: Galaxy A5 2017 és Huawei P Smart Ds. T-Home a szolgáltató, ott az előbb 42240 Ft, míg a második 33000 Ft.
    Igazából átlagos felhasználás, leginkább telefon, face és játék. Jelenleg Huawei P8 Lite tulajdonos, mivel ez a készülék elfáradt, így szeretne egy szintén probléma mentes telefont. Fontos lenne az üzemidő és egyszerű kezelhetőség, testreszabhatóság. Melyik lenne a kettő közül a jobb vétel? Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    válasz Pityu. #127486 üzenetére

    Mivel szolgáltatónál vásárolom meg, így korlátozott a kínálat. Kiegészítettem még pár infóval a kérdésemet.

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretném kikérni a véleményeteket.
    Jelenleg Honor 8-at használok, de hamarosan cserélni szeretném.
    Alapvetően meg vagyok vele elégedve, csak az üzemideje kicsit karcsú. Ezt úgy értem, hogy nap végére simán lemerül, ha nem figyelek i6da a használatra. Helyette néztem a Honor 10-et, mert mindenhol az olvasható, hogy hosszú üzemidővel rebdelkezik. Mivel két szimet használok és magas az kijelző időm, emellett sokat hallgatok zenét bt-n keresztül, így azt kérdezném, hogy jó választás lenne-ea Honor 10? Vegy van jobb alternatíva ebben az ársávban helyette?
    Alapvetően T-Home- ban vásarolnék, de havan jobb ds teló ilyen árkategóriában, azt isnyugodtan ajánljátok.

    Segítaégeteket előre is kö!

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Telefon váltáson gondolkodom. Jelenleg Honor8-at használok 3 éve, szinte teljes megelégedettséggel, de szeretnék valami újabbat. Viszont fontos lenne, hogy Dual active kétkártyás legyen. Tudtok ajánlani dual active készülékeket?

    Köszönöm előre is.

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Köszönöm az eddigi infókat. Tehát akkor abszolút felejtős az alap dual active.
    Más:
    Van valakinek tapasztalata már a Honor 20- 20 Pro telókkal? Ebben az ársávban van olyan telefon, ami ennél inkább best buy? T-mobile palettája a lényegi, mert ott venném.
    Fontos lenne a jó üzemidő. Ez mellett a telefon átlagos felhasználásnak lesz kitéve. Főként beszélgetés, sok net, bt. zene lejátszás, fotó, kamera.

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Telefon váltás előtt állok. Ezért szeretném kikérni a véleményeteket.
    Árkategória. ez most másodlagos....
    - Használt vagy új? Mindenképp új
    - Hol vennéd meg?Telekomos hűséghosszabbítás lesz.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel,Hosszú távra, a jelenlegi Honor 8 kb 3,5 éve van szolgálatban. :))
    - Mire használnád? Mindennapos telefonálás 2 kártyával,ez az üzletkötésen csatornája nagyrészt. Sok net. A fényképezés eseti, így ez nem döntő a választásnál. Egy napot húzzon ki napközbeni töltögetés nélkül.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Android.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Itt 2 konkrét típus közül választanék: Honor 20 DS és Huawei P30 DS.

    Mivel tényleg sokat használom, így szeretnék megbízható, gyors készüléket. Fontos a jó beszédhang erő, mert sokszor zajos környezetben kell telefonálnom.

    Rengeteget beszélek napközben, így fontos a jó akku idő. Ha jól tudom ezek a készülékek már nem duál aktívak?

    Van köztetek olyan, akinek volt már a kezében mindkettő használatban? Teszteket olvastam, de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik lenne a jobb választás. Van olyan tulajdonsága vagy hátránya a fent említett készülékeknek, ami miatt az egyik jelentősen jobban megéri a másikkal szemben?

    Segítségeteket előre is köszönöm! :R

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    Sziasztok!

    Huawei P30 telefonom utódját keresem.

    Árkategória. Kb 150.000
    - Használt vagy új? Mindenképpen új
    - Hol vennéd meg? Telekomnál veszem, így az Ő kínálauk a releváns.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, nálam tartós fogyasztási cikk a telefon, így megbízható készüléket keresek.
    - Mire használnád? Rengeteg hívás ráadásul dual-simmel, sok zenelejátszás, GPS, Face, böngészés, messenger. G-pay, Whatsapp. Fényképezés, némi videó felvétel.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez,
    Android.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Fontos a jó üzemidő, mert egész nap telefonálok, ez a kenyér kereső eszköz. Méretben jó lene, ha nem lenne nagyobb, mint a 6.1"-os P30, de szerintem ez nem lesz tartható. Usb C szupergyors töltéssel, NFC elengedhetetlen.
    Legyen gyors, akadásmentes a telefon oprendszer.

    Jó ideje nem követem a telefonok világát, így nem tudom, hogy mi lenne a jó választás.

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    válasz sfdrakex #172807 üzenetére

    Igen, jöhet drágább ajánlás is. Telekomnál kedvezménnyel szeretném megúszni ~150k-ból. Sajna több gondja is van, ezért keresem az utódját.

    Sgr_A: Mi az az értékhatár/tipus, ami méltó utódja lenne a P30-nak?

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    válasz sfdrakex #172820 üzenetére

    sfdrakex és Sgr_A Samsungon kívül van más ajánlott gyártó?

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

  • borat26

    aktív tag

    válasz Sgr_A #172824 üzenetére

    Sajnos én is konstatáltam. Remélem mire eljutok hozzájuk, lesz már miből választani.
    A Xiaomi 11T mennyire vállalható készülék, van valakinek tapasztalata vele?

    ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

Új hozzászólás Aktív témák