Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dózer

    tag

    Üdvözletem az uraknak, lassan kezdek elveszni a nagy káoszban.
    Alapvetően a két rossz élmény után egy kicsit elegem lett az androidból(SE X8, SE Mini)

    Alapvetően abban kérnék tanácsot, hogy mit ajánlanátok 60-70k-s ársávban.
    Amire használnám: erős multitasking, értem ez alatt, hogy nem lenne probléma, ha csak azért, mert fut egy pár böngésző fül, ezért még nem gondolná azt a rendszer, hogy nekem most nem kell a Skype és rántaná ki alólam... Nagyon szerettem az ilyet, főleg amikor az állapotikonja ott maradt...

    Szóval alapvetően a Nokia 820/HTC 8X között nézelődtem. De ha van jobb alternatíva Androidon, akkor azt is meghallgatom, szvesen fogadom. Illetve, ha nincs akkor is várom, hogy melyiket tartanátok jobb vételnek? :R

    a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

  • Dózer

    tag

    válasz Tyer #29775 üzenetére

    Az X8-nak a kijelzője folyt el, illetve 1 dologra lehetett használin, mellette már második alkalmazás már nem ment.
    A mini még megy, most is ezt használom, de valami nem 100%-os, mivel múlt héten elkezdte azt, hogy nem kapcsolt be valami zárlat miatt. Szétszedtem teljesen, mivel csak szemrevételezés volt, így összeraktam.
    Beraktam az akksit és elindult. Azóta jó volt, de ma megint kellett egy ilyet eljátszanom vele, így aktuálissá vált a csere. Egyébként nem segítette a Használhatósági faktort, a már említett kevés memória/gyenge multitask képesség.
    Alapvetően, mind egy kommunikációs eszközt használnám az utódját is, tehát telefonálás, SMS, Skype, internet. Kellemes volna, ha nem szállna el a Skype, ha megnyitok a böngészőben 2-3 oldalt, és mondjuk megy a háttérben még a zene, ahogy utazom valahova.
    Hogy használt vagy úgy, ez egy jó kérdés, ebben bízom a ti tapasztalatotokban, hogy melyik jobb, mivel ebbe a 70 ezres keretbe a 820/8X is csak GSM-es 0% áfás áron fér be, a bolba szóló garival. Ennél elképzelhető, hogy jobb vétel egy pár hónapos gyári garis használt készülék.
    Szerk:
    Előfizetés nem játszik, mivel most hosszabítottam 30%-os kezvezménnyel készülék nélküli hűséggel.

    [ Szerkesztve ]

    a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

  • Dózer

    tag

    válasz Tyer #29778 üzenetére

    Így van

    a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

  • Dózer

    tag

    válasz Tyer #29792 üzenetére

    Vodafone-nál vagyok, és a szerződésben benne volt, hogy az első 3 hónapban úgy sem, illetve, kis előfizetés (Mátrix1), tehát nincs is annyi kedvezmény a készüléken, főleg a GSM-ben kapható szürke importhoz képest, hogy megérje elbuknom azt a havi 1500 Ft-t két éven át.

    A kérdés még továbbra is adott, hogy milyen készüléket ajánlanátok a 60-70000 Ft-os kategóriában, ami kielégítené azokat a (szerintem) nem túl nagy igényeimet, hogy tudjak úgy böngészni 3-6 oldal megnyitásával, hogy mellette nem okoz gondot, hogy a háttérben megy a zene, és mondjuk a Skype, plusz akár szinkronizálja a levelezésem.

    a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

  • Dózer

    tag

    válasz w333 #29805 üzenetére

    Akkor nem lesz probléma az ilyen fajta felhasználás sem?
    Nem akarom még egyszer megjárni, hogy ennyi ram már biztos elég kell, hogy legyen, aztán meg kiderül, hogy mégsem. Ami eléggé megingatta az Androidba vetett bizalmamat.

    Ezért is kezdtem el nézelődni Windows Phone fronton, mivel nekem nincs szükségem az Android nyitottságára, csak egy megbízható telefont szeretnék, amivel le tudom fedni azokat az igényeimet, hogy tudok zenét hallgatni, Skype-olni, és böngészni jó pár fülön (Opera felhasználó vagyok :DD) egyszerre.

    Játék, ilyen típusú terhelés nem nagyon lesz (nem vagyok játékos típus), emiatt kérdéses az, hogy
    valóban a legjobb választás lesz a 4X HD, vagy esetleg egy 8X/820 esetleg jobb lenne-e.

    Ha ezek ellenére is bátran ajánlod, a 4X HD, akkor köszönöm a türelmemet.
    Illetve minden kép köszönöm a tanácsot, mert valóban impresszív vas dolgozik benne :R

    [ Szerkesztve ]

    a Williams pilótája nem sokkal a teszt megkezdése ELÖTT, délelőtt negyed tizenegy körül "brutális" kört autózott,

Új hozzászólás Aktív témák