-
Mobilarena
Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Karácsonyi telefonajánló 2024 (cikk)
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
BenHans
addikt
válasz
gergo5991 #114239 üzenetére
Nem véletlen olvastad, nem feltétlen alaptalan... Közvetett és közvetlen szerzett tapasztalataim is ezt támasztják alá. Pár hónap elteltével "belakva" a Nexus-ok, a HTC felső kategória volt a legstabilabb és leggyorsabb ami a rendszert illeti, (plusz az iPhone de az más tészta így nem hasonlítanám. Megjegyzem van abban ráció amit írtál a "megtévesztésről" de nem véletlen az idézőjel mert nem megtévesztés csak eltérő működés...)
UFS vs eMMC viszonylatban persze kijött a különbség játékok megnyitásakor az UFS javára, de a memóriából való visszatöltés megint jobban ment az említetteknek.
(itt egy újabb összevetés már UFS vs UFS)Hozzáteszem, sokat fejlődött a Samsung és átlagfelhasználó nem sokat vesz észre ebből, pláne az S7 óta...
Részben erőből részben némi csiszolgatással de előrébb léptek és nem hinném hogy kizáró ok lenne ez ha S8 vásárlásán gondolkodik valaki, mert egy nagyon jó készülék. Ha meg valakinek nem felel meg, akkor hála az égnek van más alternatíva. -
Ájvé
veterán
válasz
gergo5991 #114239 üzenetére
6 hónap múlva kiderül.
Miért olyan fontos mennyibe kerül az arab emírségbe? Benzin is töredéke az itthoni árának. Nincs ránk hatással az ottani gazdasági helyzet. Lehet nagyon alacsonyak az adók vagy nem is kell adót fizetni bevitelnél, akkor meg érthető miért olyan olcsó.
Ha meg az számít mennyit buksz rajta tényleg csak samu és szifon marad, gyakorlatilag minden más márka gyorsan veszít az értékéből vételt követően. De nem veszel semmit akkor biztos nem veszítesz pénzt, az a biztos. Telefon vásárlásnál már baj ha üzleti szempont szerintem, hacsak nem kereskedsz vele. -
MurdR
veterán
válasz
gergo5991 #39888 üzenetére
Ne az SP-t vedd etalonnak...
Ha megvannak a papírjai akkor az a legegyszerűbb ha felhívod a boltot, hogy mit tudnak a telefonról. (Bár én ekkora összegnél nem lennék szégyenlős, és meg is kérném az eladót, hogy együtt menjünk be. Mégis csak egy havi fizetést kívánsz elkölteni kéz alatt...)Khaal.
Tessék kompromisszumokat kötni. Fiatal gyereknek lesz a telefon. Játszani akar. Nem éri meg szenvedtetni egy olyan telefonnal, ami szókeresőre jó csak meg AngryBirdsözni. Ne érts félre, nem leszólom a keretet, semmi gond, ha valaki 30000 forintot akar költeni telefonra, a magyar fizetésekhez mérten az az összeg lenne az ideális amit telefonra kéne költeni. De azt értesd meg az illetővel, hogy 30-35000 forintért már egy jól használható telefont lehet venni használtan, akár minimum egy év garanciával. Pl 35000ért már lassan S2-t veszel, 30000ért meg makulátlan S Advancet. (Én konkrétan kettő hete vettem egy makulátlan állapotú Advancet 32000 forintért.)
Kell a kompromisszum. Sajnos. Csak hasonlításképp nézd meg ezeket a telefonokat, és azokat amiket Te írtál.
S Advance, Ace 2, S2, Atab5 (25000 környéke). Köszönő viszonyban sincsenek azokkal. -
-
-
-
válasz
gergo5991 #36933 üzenetére
szia,
olvass bele a témájába, nem olyan rossz telefon az.
az semmit sem jelent, hogy itt nincs róla sűrűn szó, mert aki konkrétan olyat akar venni - vagy már meg is tette -, az nem kéri ki mások váleményét, vagy csak nem itt, mivel nem veti össze más esetlegesen számításba jöhető típusokkal.
a tft kijelző egyedi szempontok kérdése, amoled...stb után nem mindenkinek tetszik, de sokan azt mondják a kipróbálás után, hogy nem rossz az, pedig az ellenkezőjét olvasták, szóval nem érdemes mások véleménye alapján dönteni, a kamerája sem annyira gyenge, a hangszóró meg nyilván halkabb a vízállóság miatt, pláne ha víz éri, mert akkor kell néhány óra, hogy a védőréteg kiszáradjon.
írhatnál némi támpontot, hogy mik a fontosak számodra, mert ha például fontos a vízállóság, akkor nem olyan sok alternatíva van, ellenkező esetben meg egyéb elvárások függvénye.
a bővíthetőséggel már kilőttél néhány típust.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
A témához nem kapcsolódó, off hozzászólásokat lehetőleg kerüld! Ha mégis írnál, ide:
Milyen okostelefont vegyek? OFF topik
Aki HAGYOMÁNYOS (nem okos-) telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide!
- Garanciális gamer notebook RÉSZLETRE bank és kamat nélkül, gyors szerződéssel! ASUS TUF Gaming F16
- ASUS Radeon HD6950 DirectCU II 2GB 256bit GDDR5 EAH6950 DCII/2DI4S/2GD5 Videokártya eladó
- AKCIÓ! Intel Core i7 8700K 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest