Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eyesis

    őstag

    válasz 1Laci #96180 üzenetére

    Ez a max 400 euro ez most 124ezret jelent és 1 ezressel sem többet? Eleve milyen árra érted? Ha a kínából rendelés felmerült annak ellenére, hogy a garanciáztatástól már most félsz és kvázi lemondtál róla, akkor gonolom a gsm boltok áraival gondolkodsz. A Nexus 5x-et én is néztem, de kamerában nem érzem túl erősnek.
    Ez a Mi5 nagyon tetszik, nem tudom miért, talán azárt mert alig van nem kijelző rajta és tetszik az IPS is.
    Nekem az amoled egy kicsit vibrálós hatású, de már talán csak megszokható mértékben (lényegesen jobb mint néhány éve volt)
    Bár amoledes és már kicsit drágább, és hát már nem épp mai modell de az S6 még jónak tűnik. Nagyon szép, de nagyon félek ettől a saját TouchWiztől. Ha jól láttma stock andriodot nem lehet rá tenni, csak ezt azt kiherélni belőle, hogy jobban hasonlítson a stock androidra.
    Én is Nexus 5ről jönnék, és per pill erősen filózom azon, hogy maradok még rajta, és megvárom a következő Google telcsit, ami még érdekesebb is mint eddig, mert ha minden igaz HTC-s lesz.
    Jelenleg a Nexusomban fóleg a kamera az, ami zavar. Persze sajnos, ahogy látom még sok mai telefonnál jobb a kamerája :( Szóval nálam nem egyszerű kérdés ez :)
    ( Ja és jótanács, ne nézzed meg a samsung s6 meg s7 edge meg edge + telefonokat :) mert piszkosul szépek :) )

    Eyesis

Új hozzászólás Aktív témák