Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    válasz quailstorm #86688 üzenetére

    Egy open dott tablet teszt cikket találtam, de nem találok utalást ilyesmire, illetve nem tudom mit értesz bináris kódfordítás alatt. Mindenesetre nem is 1 kategória a két készülék..

    Pedig egyáltalán nem vagyok átlagfelhasználó aki csak böngészik a telefonján, de nyugodtan nézz be a topikjába, mert én egy inkompatibilitási problémára se emlékszem még másoktól sem. Szóval ez nagyon távol attól a megállapítástól, hogy még az a szerencsés aki nem fut bele ilyen problémába. Annyit tudok megemlíteni, hogy az xposed framework-ot máshogy kellett telepíteni, de az egyébként se átlag felhasználóknak való dolog. Kodek csomag se értem mihez is kellene neked...

    [ Szerkesztve ]

  • anonym1s

    őstag

    válasz quailstorm #86688 üzenetére

    Hali.
    Elolvastam a blogodat az iphone <-> android osszehasonlitasodrol. Az iphone-hoz egyaltalan nem ertek, ahhoz nem tudok hozzaszolni, csak azt latom hogy egyre tobben valtanak iphone-rol samsungra, vagy (ritkabban) sonyra a kornyezetemben.
    Viszont az tisztan latszik az irasodbol, hogy neked telefon foleg jatekra kell, ezert abbol itelsz meg egy telefont hogy mennyire alkalmas az altalad szeretett jatekokra, tovabba hogy mennyire lehet buheralni.
    Nekem is van egy zenfone2 telefonom (z3580 intel) es abszolut semmi gond nincs ezzel az intel processzorral.
    En nem jatszom egyaltalan, sem telefonon, sem gepen, de tobben kertek mar hogy telepitsek ezt-azt, hogy fut e rendesen a telefonon, epp az olyan hozzaszolasok miatt amit te is irtal, es en nem talalkoztam egyetlen programmal vagy jatekkal sem ami nem ment rendesen.
    Ha esetleg van olyan program ami nem megy rendesen, az nem az intel processzor hibaja, hanem a program hibaja, mert ugy irtak meg hogy intel processzorral nem mukodik. Ugyanaz, mintha az intel processzoros laptopon nem mukodne egy program mert amd-re irtak, vagy forditva. Ha az intel laptopodon nem mukodik egy program azert mert azt amd-re irtak, akkor azt mondod hogy szar az intel processzor? Ketlem. Valoszinuleg azt mondod hgy szar a program. Ezt a szemleletet miert nem tudod atvinni telefonra is?
    Viszont egy nagy elonye van az intelnek, megpedig az hogy megy rajta a windows is, nem csak a droid, es elkepzelhetonek tartom, hogy emiatt egyre nagyobb teret fog hoditani az intel a jovoben.
    Paromnak van egy dual boot tabletje, es ha valami nem megy droidon, akkor 2 perc mig atkapcsol windowsra es mar megy is :)
    Szoval abszolut felrevezeto amit irsz az intelrol.

Új hozzászólás Aktív témák