Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz xperiasigi #53270 üzenetére

    Az az igazság, hogyha visszagondolok az elmúlt 3 évre, akkor volt elég sok alkalom, amikor jól jött a vaku. Nem feltétlenül fényképezéshez, inkább világításhoz. (az Ace Plus kijelzőjéhez képest egy reflektor a vakus világítás és pl ahol tároljuk a cégünk autóinak abroncsait, ott rendszeresen szar a világítás, 600 abroncsot meg szar vaksötétben átbogarászni. :DDD). Viszont, mint írtam, párom Galaxy S3asán 1 hét után már láthatóak voltak a lassulás jelei - nem tudom hány android fun fog ezért megkövezni, nem flame-elni akarok -, volt , hogy nem oldott fel a billentyűzár és akksit kellett kiszedni belőle. Ezek nem hiányoznak. Két kollégám meg WP8on vígan elvan, mint hal a vízben - egyik egy HTC, a másik egy Lumia 925 -.

    Lumia 525 1 Gb Ram-os, viszont ott meg már a kijelző mini a virsli ujjaimhoz. Eh, visszasírom én még azt az időt, amikor volt Nokia 3210 és semmi más. :)

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák