Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Krisz79 #46548 üzenetére

    szia,

    jól bírom, hiszen még nem cseréltem le, pedig nagyon változtatnék már, de nagyon megfogott az s4, az iphone 4s alatt éreztem ilyet utoljára, hogy kicsit félek lecserélni, mert esetlegesen visszasírnám valami miatt, ha csak apróságról is lenne szó...
    mindjárt 9 hónapos az s4, az iphone 4s-t a 13-ik hónapban adtam el, de előtte nagyon sok telefon nem volt meg 8 hónapig sem, illetve azóta is cseréltem le telefont akár 3 hónap után is (xperia z), de úgy érzem, az s4 köszöbön álló kitkat frissítését még megvárom, bár a jelenlegi 4.3 is nagyon jó, de hátha hoz annyi változást, hogy azzal elviselem a cserés készetetést még néhány hónapig.
    azért az iphone 5s, mert gyökeres változtatásokat is eszközlök néha, így hiána jönne be például egy note 3, azzal nem sok eltérést kapnék kinézetre, használatra...stb.
    az új wp nagyon érdekelne, de jelenleg nincs alá számomra ideális telefon - pláne a szolgáltatómnál -, így marad a legújabb iphone, mint lehetséges utód.
    jó fényviszonyok mellett szép képeket készít az s4, az i5 nem jött be annyira ilyen téren sem, az i5s alapos tesztelésére meg nem volt még lehetőségem, de akár látatlanban is beleugranék, legfeljebb lecserélődik, ha nagyon problémás lenne, bár szerintem nem lesz/lenne vele gond.
    a stabilitással s4 sincs problémám, különben már régen lecseréltem volna.
    sokat netezek/böngészek rajta, rengeteg e-mail, illetve telefonálás, néha sms, kevés fényképezés, elvétve hangouts, gps, távirányítás...stb.
    nem szoktam ennyit hezitálni a telefonok lecserélésekor, általában csak hirtelen meggondolom magam és legkésőbb másnap szállítják/veszem át az új készüléket, de nem kizárt, hogy megfogott annyira az s4, miszerint ez is marad addig, mint anno az iphone 4s!
    közel 17 éve mobilozok, és talán két telefon volt, amivel 15 - 16 hónapig bírtam, például az n95 8gb, de akkoriban még nem volt olyan sok gyártónak jó csúcstelefonja, meg nem is ontották ilyen sűrűn az újabb és újabb típusokat.

Új hozzászólás Aktív témák