Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Tyer #30102 üzenetére

    Rákeresek gsmarénán. :)

    Mr.Grincs : Én android párti vagyok, ez kellőképpen testre szabható számomra. Win8 phone-t még nem használtam, de win8 miatt szkeptikus vagyok, win8-at nem igazán szeretem, zavaró számomra a kontúrtalansága az új felületen (értsd a menüpontok ott vannak csak éppen nem látszik hogy az egy menü, csak linkszerűen ott egy szó, minden egybefolyt hátteren...). Valamint semmi jót nem halottam ismerősöktől win8 PH-ról, sőt mobilbotos ismerősöm meg óva intett tőle, mert tököm fogom szúrni magam miatta szerinte... szóval maradnék android vonalon. :D Navigációra itt is van megfelelő app. Office-tól én annyira nem esem hasra, ingyenes app van olvasásra mindenféle formátumhoz, fizetőssel szerkeszthetném is bár nekem csak olvasásra kell, szóval számomra ez sem jelent csábító erőt. :N
    Majd MM-ban megnézek a win-es nokiát (vagy többet), hogy azért lássam mi a helyzet.

    Blackmirror:
    Néztem pár telót MM-ban, Sony tipo jó kijelző, bár kicsit kevés a felbontása, észrevehetően pixeles, egész gyors, de nem tetszik, kicsit kicsi, kamera vacak nagyon, valamint erősebb hardver felé tereltek. Samu young kb. ugyanez csak valamivel erősebb hardver, kamera vacak, ott jobb a kinézet, de nagyon ronda a kijelzője, bántja a szemem! Xperia E kb. rendben volt desing-ra, meg ami a belsőt illeti, de a felbontása túl kicsi már a méretéhez, szép kijelző rettenet pixelekkel. Mást nem nagyon tapiztam meg mert akkor még nem akartam jobbat, de aztán csak eltereltek fölfelé, mert hosszú távon a felsoroltak harmatgyengék lesznek. Így két mag felé tendálok. SP-t majd megnézem MM-ban. Igazából a megbízhatóság a lényeg a márkák közül, nem akarok szenvedni egy telóval amiatt hogy nem használható arra amikre felkészítették. Samsungról alsó árkategóriában lefelé beszélt mindenki erősen, itt följebb meg ráfele. :DDD Hogy van ez? Sony-kal az a gondom hogy nem tudom mennyire bénázzák el funkcionalitásban ill. szoftveresen a készülékeiket? Pl. a laptopjaik tök jók lennének, ha pl. szoftveresen nem lennének annyira teleaggatva fölösleges és lassú progikkal amiket nem győzöl kitakarítani. Telónál hogy van ez? Ja és nem szeretem ha üvegből van a telefon. Az SP-n van üvegborítás?

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák