Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz pepe091 #30097 üzenetére

    Valakitől elkezdett terjedni, hogy megbízható a PartNero GSM (gondolom egy ott vásárlótól), és azóta ez közszájon forog, pedig ha jól tudom nem nagyon van velük senkinek garis tapasztalata...

    Természetesen ez az infó felkapott lett, és mindenki leírja, hogy viszonylag megbízhatóak. Amikor el kell adni, persze hogy azok :DDD

    xyzikeee:

    Én használtam WP8-at telefont egy keveset, és nagyon tetszett, szerintem arra amire használnád bőven elég. Ettől függetlenül én Androidos telókat használok, mert nekem meg az jön be.

    De ha van rá lehetőséged valahol (Media Markt, tudomisén) nyomkodd meg a Nokiát, hasznos, ha látod, kb milyen a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

  • w333

    félisten

    válasz pepe091 #30097 üzenetére

    Nem dolgozom ott, és szerencsére nem volt még garanciás dolgom velük !
    Csak simán az a +40k nem éri meg a + garanciát ! sőt én amikor vettem ez +46k lett volna !
    Szerencsére Nexus 4 -nek nem nagyon van semmilyen szériahibája, ha 1 évig bírja akkor nagyon valószínű hogy 2 évig is bírni fogja, de ha mégis véletlenül az 1 év alatt lenne vele valami probléma akkor majd a GSM garancia megcsinálja vagy kicseréli, vagy ha nem akarják akkor "fogyasztóvédelem" (én nem szarakodok ilyenekkel) de ha még ez sem segít, akkor majd abból a +46k -ból ami megspóroltam a vásárláskor majd megcsináltatom, de ha 2 évig nem lesz semmi baja akkor az a +46k a zsebemben marad ! :B
    És még valami, ha véletlenül leejted és törik akkor az sajnos nem garanciális ügy semmilyen telefon esetén :( volt már rá példa hogy valaki elejtette a Nexus 4-et és a GG üveg eltört, majd az LG szervizben megcsináltatta és az "egész előlapot fémkerettel + kijelző" 28k volt ! (tehát nem olyan vészesen drága a javíttatása) :R

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák