Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz SyntaxeError #26341 üzenetére

    Sensation régi és nincs támogatva. De egyébként bármit csak ne S2-őt, ez a magánvéleményem. Azon kívül hogy jó erős meg van rá közösségi és gyártói support sok jót nem tud felmutatni.
    Bár sensationöm nem volt. Csak gondolom a qualcomm jobban dorombol. Legalábbis az eddigiek alapján.

    (#26340) Riuko: semmilyen, 2 éve van havernak, akkor adta kölcsön amikor akartam. Szólvan mondjuk azt hogy láttam eleget. + van még egy osztálytársamnak, az a beégett kijelzős képről lehet ismerős.
    Láttam már rajta sok ROMot, de iszonyat a hangja. Az az első hogy némítom ha játszom mert nem bírom idegekkel. Tudom hogy sok fosteló van fos hangszóróval, de ez alulmúlja. 40 éves vezetékes telefon hangosan... Nokia N95 és N900 sztereó hangszórói után pláne szar. Fülessel úgyszintén gyengébb mint az emlegetettek és a W810.
    Kijelzőjén meg hülyék a színek. Én nem kalibráltam neki, de nagyon természetellenes. Továbbá akkorában a 800x480 nekem már majdnem kevés.
    Mikrofon: iskolai műsor és koncert felvétele is esélytelen, nemhogy nem HAAC, hanem csak torzul meg recseg.
    A melegedés az meg van HD filmnézéskor is.

    Nálam ezek nagyon fontosak.

Új hozzászólás Aktív témák